Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś są moje urodziny! Wypijcie kompot za moje zdrowie :). Kolejny rok gdy wszystko się dzieje jak powinno :) Wciąż ten sam, fajny, najlepszy mąż. Dzieciaki rosną i zadziwiają coraz bardziej. Trzeci gówniak w drodze! Bordo złapane. Czego chcieć więcej :) Czuję #wygryw
#urodziny #kompot
m.....a - Cześć! Dziś są moje urodziny! Wypijcie kompot za moje zdrowie :). Kolejny r...

źródło: comment_qy3W5osCBbT6uYyANNzMTXfwhPFWgfEZ.jpg

Pobierz
  • 30
@WuDwaKa: karta pobytu
@brylant_brylant: zawsze chciałam 3 dzieciaków. Im szybciej tym lepiej. Na moją 40 najstarszy będzie prawie pełnoletni, a ja wciąż młoda ;)
@konik_polanowy: przeprowadzka rodziców
@whereISPrincessBubblegum: dzięki :)
@Szrlh: ej, takich imigrantów jak moja rodzina to każdy by chciał. Wykształceni, dzieci rodzą, własne przedsiębiorstwo prowadzą, asymilują się, chrześcijanie ;)
@magyarka: Ja jestem człowiekiem zrodzonych z bardzo młodych rodziców (po 19 lat) i bardzo sobie zawsze chwaliłem :) Niewielka różnica pokoleniowa, koleżeńskie podejście, więcej energii życiowej by pomagać i się interesować. Same zalety. Dla ciebie też będą, bo fajne są takie spotkania rodzinne, gdy organizujesz święta i rodzice jeszcze w formie mając 50 lat, własne dojrzale już dzieci, oraz wnuki się snujące w okolicy. Chociaż ja to chyba nie spełniłem oczekiwań,