Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem co ja czynię najlepszego, czuję się strasznie, boli mnie serce, mam dziurę na sumieniu, to nie jest dla mnie w ogóle łatwe, ale sprzedaję swoją Jadzię, czuję jakbym sprzedał przyjaciela, ale cóż, życie bywa brutalne.

http://www.olx.pl/oferta/yamaha-fzs-600-fazer-CID5-IDhDqh1.html

Mam nadzieję, że mi to wybaczy, za te wszystkie lata obchodzenia się z nią jak z jajkiem, trzymania pod kocykiem i mojej nadwrażliwości na każde jej nierówne mruknięcie :).

#motocykle #fazer #yamaha
  • 6
@azurri: Na wiosnę mam zamiar powitać w garażu CBR 1100XX albo Sprinta ST 1050 :). Szczerze mówiąc, najchętniej w ogóle bym Fazera nie sprzedawał, bo do szpiku kości lubię ten motocykl :).
@dsctom: @azurri: A czy to jakiś wyznacznik stanu technicznego? ;). Widać go na jednym ze zdjęć, ale że jego autentyczność jest mocno wątpliwa, nie widzę sensu, żeby się w tą stronę zagłębiać. Wcale nie ukrywam, że przebieg jest wątpliwy, kupiłem go kiedy miał na liczniku niecałe 10.000km, zrobiłem nim ~12.000km, jeździłem nim głównie w weekendy, a i wielkich tras też nie robiłem, raz może trafiło się 2x600km, masz pytania? Pytaj.