Wpis z mikrobloga

Bank światowy o polskiej reformie edukacji w 1999 r.
1) Polska z powodzeniem przeprowadziła skomplikowane reformy oświatowe, które zaowocowały znaczącą poprawą wyników 15-letnich uczniów w naukach matematycznych i przyrodniczych oraz w czytaniu i interpretacji, zgodnie z wynikami Programu Międzynarodowej Oceny Umiejętności Uczniów (PISA) w okresie od 2000 roku.

2) Inne kraje Unii Europejskiej, na przykład Bułgaria, są zainteresowane przykładem Polski jeżeli chodzi o reformę oświatową.

3) Bank Światowy pomaga rozpowszechniać polskie doświadczenia w krajach, które chcą się uczyć na wnioskach z reform przeprowadzonych w Polsce na przestrzeni ostatnich 25 lat transformacji. Wymiana doświadczeń jest możliwa dzięki programowi BŚ pod nazwą „Polska partnerem globalnego rozwoju”.

Całość tutaj: http://www.worldbank.org/pl/news/feature/2014/12/16/cross-country-sharing-of-polands-reform-experience-new-ideas-for-education

a jakie kontrargumenty ma Pani Zalewska ?

Xianist - Bank światowy o polskiej reformie edukacji w 1999 r.
1) Polska z powodzeni...

źródło: comment_2kLLpQDMUGySv7FEXualyN0Q9HOSdqAF.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@czeki21 o kulturze osobistej się nie wypowiadam, bo cię nie znam, mogę coś powiedzieć o twojej kulturze w rozmowie przez internet z obcymi, z którą jest krucho i nie ma co dalej znęcać się nad martwym koniem.
  • Odpowiedz
@czeki21 powtarzasz sir miras. I dalej nie wskazales żadnego prawdziwego argumentu poza własnym czuciem trzewnym, przez niektórych złośliwie zwanym "chlopskim rozumem"
  • Odpowiedz
@coutovsky: W sumie w dupie mam to ile masz lat bo z gadki wychodzi że masz 16-17. Widać to po doborze słów i konstrukcji zdań. Nawet bym obstawiał że jesteś fałszywym niebieskim paskiem.
  • Odpowiedz
@czeki21 jakbyś miał w dupie to byś nie dopytywał. To raz. Dwa, że w tym momencie nawet jakbym ci powiedział to byś mi nie uwierzył. Trzy, pudło, i to dwa razy :>
  • Odpowiedz