Wpis z mikrobloga

@decoy-your-crap: Mnie zawsze ciekawiło czy mógłbym po prostu wziąć wszystkie wybrane koperty, ciągle cisnąć, że chcę je i koniec. Co by było, to by było, nawet jeśli -100% to trudno. Ale byłaby większa szansa na coś fajnego, niż być #!$%@? przez Ibisza. Tylko pewnie w regulaminie podpisywali, że muszą ponegocjować i sprzedać mu kilka kopert...
  • Odpowiedz
@Reality: Też o tym myślałem, bo to by była najlepsza opcja, ale faktycznie: ewentualnie dobierali ludzi skłonnych do negocjacji, żeby był show. Jest też możliwość, że jakbyś się od razu uparł, to specjalnie rzuciłby ogromną kwotą, żeby w pewien sposób cię ośmieszyć, że proponował np. 30000 zł, a ty i tak wziąłeś w kopertach np -100, albo małą kwotę ;)
  • Odpowiedz
@decoy-your-crap: Kurde, ale on go po prostu okłamał. XD Aż tak tego nie oglądałem nigdy, ale nie pamiętałem, że Ibisz grał takiego #!$%@? (bo ja go tam lubię). :D Trochę żenadę czuję oglądając to, jestem na ~20 min. xd Ale jakby mu sprzedał to 46 za np. 50 tysięcy, bo Ibisz mówi że jakakolwiek kwota, i spieprzył z resztą, to by był czill, no ale skąd to wiedzieć, jak on
  • Odpowiedz
@Reality: Z tego co widziałem, to grał różnie, czasem bardzo miłego, a czasem masakrował, często masakrował gdy ktoś był w jego odczuciu chciwy, tak jak właśnie tutaj ;)
  • Odpowiedz