Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki (czy jak to tam się tutaj pisze ;), nie wiem bo dopiero się zarejestrowałem :P )
ogólnie to mój pierwszy post tutaj, chociaż anonimowo czytam z zaciekawieniem od 2 lat Wykop. Widziałem wiele akcji, żeby pomóc chorym dzieciom, dorosłym oraz budującym domy. Wiem, że Wykop to ogromna moc, dziś, pierwszy raz zamiast pójść na imprezę kupiłem 5 piwek a resztę, którą zamiast przebalować przelałem na pomoc dziewczynki, której historię ktoś ze znajomych wrzucił na FB. Czuję się z tym tak, że mogę więcej nie wychodzić z piwnicy bo mi wystarczy tych kilka piw i muzyka z YT (queen, ladypank. tlove itp.. :P ) a resztą kasy mogę komuś pomóc, nie wiem jak to napisać, ale jeśli czujesz, że też chcesz pomóc to posiedź w piwnicy i pośpiewaj ze mną.. "ktoś łapie mnie i zaciska palce,
na gardle tak, że aż tracę dech
zabijam go po morderczej walce,
budzę sie i już wiem gdzie jestem
fabryka małp fabryka psów, rezerwat dzikich stworzeń,
zajadłych tak że nawet Bóg im nie pomoże
miliony głó, łap w pazury zbrojnych, gotowych do walk o byle co, dookoła bre stan totalnej wojny, zabijam się..
to jedyny sport... fabryka małp, fabryka psów fabryka dzikich stworzen.... gdzie spojrze doookała Mirki, ;) gdzie spojrzę dookoła Mirabelki.... gdzie spojrzę Mirabelki... ....:)

PS te 5 piw to chyba o 7 za dużo,
także bawcie się, ale również pomagajcie jeśli jesteście w stanie

tutaj link do fb jeśli ktoś by się zdecydował

https://www.facebook.com/amelkamarzycielka/?ref=page_internal

nie umiem inaczej wrzucic, wystarczy wejść na profil Amelkamarzycielka na fb.

Dzięki!

teraz #minusujo, #plusujo i dotujo#

Czirs!! :)
Czarli Czarli - Karol
  • 2
przez to, że sie napiłem? nigdy! :) nie proszę o pomoc dla siebie ani nikogo innego, jeśli ktoś by chciał to może.. tak to mialo zabrzmieć. Wiem jestem zielonką to miejcie mnie wdupie. Nie jestem trolem i nikogo nie proszę o pomoc. Taka sugestia tylko.
Myślisz może ze więcej cos znaczysz, bo masz rozum 2 rece i chęć
twoje miejcsce na ziemi tlumaczy, zaliczona matura na 5,
sa tacy, to nie zart,