Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki. Trochę czasu minęło od czasu naszego nowego smaku miodu. Rejestracja produktów odłoży w czasie produkcje nowych smaków #beehoney w tym kraju. Tak więc chcemy stworzyć dripper-line bardziej pod rynki zagraniczne.
Jako, że ustawa nas ograniczy do 10 ml buteleczek, założymy nowa markę poza granicami tego ustroju totalitarnego. I przeniesiemy firmę w miejsce gdzie rejestracja nie będzie potrzebna.
Tak więc możecie razem z nami stworzyć 5 nowych zmixowanych smaków!
Zaczynamy od podstawy: metalowe buteleczki o pojemności 50 ml - 60 ml w cenie ok 30-35 zł z pipetą.
Moce 0, 3 i 6 mg/ml od 68%-85% VG - 15%-32% PG
Zarys smakowy:
1 smak: Słodki miodowy mix w połączeniu z owocami egzotycznymi
2 smak: Waniliowy custard
3 smak: Kwaskowate aromaty ze słodkimi owocami leśnymi
4 smak: Słodkie owoce leśne z dodatkami korzennymi
5 smak: Deserowy słodki sernik z dodatkami

To są nasze propozycje pierwszych 5 z 10 smaków. Chętnie wysłuchamy waszych opinii co do składu buteleczek i wartości VG/PG
Jeżeli jesteś zaawansowanym kreatorem własnych smaków i chcesz się podzielić swoją recepturą to wysłuchamy propozycji.
Najchętniej na PW. Nieograniczone próbki przedprodukcyjne gratis( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewidywany czas wprowadzenia na rynek to luty 2017
#epapierosy
  • 45
@BeeHoney: ja bym polecił coś, czego nikt nie ma - miód z kwaśnymi malinami albo coś, co spotkałem tylko raz - miód z tostem (ew z tostem i konfiturami, któraś podspółka Vamipre Vape ma coś takiego i czuć nawet delikatne przyjaranie chlebka na wydechu)
@Sofa: nie "mam 3 penisy" tylko "miewam" :P