Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki. Trochę czasu minęło od czasu naszego nowego smaku miodu. Rejestracja produktów odłoży w czasie produkcje nowych smaków #beehoney w tym kraju. Tak więc chcemy stworzyć dripper-line bardziej pod rynki zagraniczne.
Jako, że ustawa nas ograniczy do 10 ml buteleczek, założymy nowa markę poza granicami tego ustroju totalitarnego. I przeniesiemy firmę w miejsce gdzie rejestracja nie będzie potrzebna.
Tak więc możecie razem z nami stworzyć 5 nowych zmixowanych smaków!
Zaczynamy od podstawy: metalowe buteleczki o pojemności 50 ml - 60 ml w cenie ok 30-35 zł z pipetą.
Moce 0, 3 i 6 mg/ml od 68%-85% VG - 15%-32% PG
Zarys smakowy:
1 smak: Słodki miodowy mix w połączeniu z owocami egzotycznymi
2 smak: Waniliowy custard
3 smak: Kwaskowate aromaty ze słodkimi owocami leśnymi
4 smak: Słodkie owoce leśne z dodatkami korzennymi
5 smak: Deserowy słodki sernik z dodatkami

To są nasze propozycje pierwszych 5 z 10 smaków. Chętnie wysłuchamy waszych opinii co do składu buteleczek i wartości VG/PG
Jeżeli jesteś zaawansowanym kreatorem własnych smaków i chcesz się podzielić swoją recepturą to wysłuchamy propozycji.
Najchętniej na PW. Nieograniczone próbki przedprodukcyjne gratis( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewidywany czas wprowadzenia na rynek to luty 2017
#epapierosy
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sofa: no to możesz mieć 3 sztuczne. Ja też jestem lesbijką. Dookoła tylu wspaniałych facetów a mnie baby podniecają. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BeeHoney może coś co przebije mój ukochany samogon, obowiązkowe posmaki :

Wanilia, truskawka + sernik

Druga opcja, najlepsze ciasteczko w polsze, znaczy zagramanica, obecnie esw aromat bije na głowę wszystko
  • Odpowiedz
@BeeHoney: ananas z kokosem i bananem do tego wanilia, rum i odrobina karmelu, jako blender gruszka; albo jeszcze lepiej zamiast gruszki smoczy owoc i truskawka. ;-)
  • Odpowiedz
@BeeHoney: Jak dla mnie - smakujecie mi ale próbowałem tylko 2 lq od znajomego. Inna sprawa, że Kaczogród to tragedia (dziś przed sklepem edymowym spotkałem obsługę - wapowali na ulicy, bo w lokalu by pszypau był, paranoja). Ponoć Czechy są piękne o tej porze dyrektywy :P
  • Odpowiedz
@Waspin: W całej warszawie będzie ok 50 punktów partnerskich i planujemy tam też otworzyć punkt oficjalny. Ale to w przyszłym roku na razie koncentrujemy się na liquidach.
  • Odpowiedz
@Waspin: trudno się mówi. Ktoś zawsze za to zapłaci. Jeżeli to będzie znacząca część ceny to oczywiście zapłaci ją klient. W najgorszym wypadku wycofamy się z Polski na inne kraje.
  • Odpowiedz