Wpis z mikrobloga

Woooooooooo, właśnie dostałem info od Edka że wydech na mnie już czeka!
2, słownie DWA dni, zajęło mu wszystko łącznie z wysyłką do firmy zewnętrznej gdzie robili mi poszycie. No nie powiem jestem pod wrażeniem prędkości z jaką to ogarnął. Do odbioru był już dziś, ale nie mam czasu więc odbiorę w poniedziałek.
Ktoś zainteresowany nagraniem przed i po?
Mam całkiem dobry mikrofon stereo w kamerce, więc może wyjść spoko dźwięk. No nie mogę się doczekać!


#motocykle
Pobierz
źródło: comment_vpMGzOvke4COSIDfquCIsy4BU6INn3Fx.jpg
  • 28
@blubi_su: czekam na porównanie :) Jak z głośnością ? Tzn. czy można zamówić u niego wydech typu "troszkę głośniej aniżeli fabryka" ? Mierzy/liczy w jakiś sposób te wydechy, tzn. ich głośność ?
@Gixaar: Jaram się. Bo ten Remus miał najzajebistrzy dźwięk jaki może wydawać boxer w GS. A Edka prosiłem o w miarę jak najwierniejsze odtworzenie uszkodzonego elementu. Zobaczymy w poniedziałek czy mu się udało czy nie. Tak czy siak WSZYSTKO jest lepsze od serii do której musiałem wrócić...
@noriad: Ma cały sprzęt do mierzenia głośności i można zamówić taki jak Ci pasuje. Tzn możesz mu powiedzieć "Za głośno, trochę mniej poproszę"
@syrena_elektro: Sondy lambda zostają oczywiście, komputer w GS jest tak fajnie zrobiony że potrafi się szybko adaptować, ma zmienne mapy. Więc jak zmieniasz wydech z serii na przelot to też nic nie musisz zmieniać. Wywalasz kat i też się dostroi. Inaczej trzeba by ręcznie zmieniać mapy (robiłem to w Triumphie).