Wpis z mikrobloga

@GoombaPL: skate it na wii, thps underground 2 na gcn, ale to i tak nie ten poziom co thps2. chociaż może to przez nostalgię. seria skate na x360 była naprawdę fajna i ją bym polecił, no ale tylko skate it wyszło na wii.
Mam wrażenie, że poziomy są zaprojektowane tragicznie. Mylę się?


@GoombaPL: tego nie wiem, grałem w normalne skate na x360 i bawiłem się przednio. tutaj na pewno sterowanie ssie.

a tu czuje zażenowanie.


@GoombaPL: jackassowy humor się kłania, w takim razie nie ma nic nowszego od thps4 na gcn, które ssie.
Tony Hawk’s Pro Skater HD


@GoombaPL: obcięli soundrtack (chociaż kilka piosenek się powtarza), budowanie skateparku i splitscreen, ale to nie największy problem. gra się nie postarzała z gracją i mechanika oraz level design bardzo denerwują. to jedna z tych gier, co się dobrze pamięta, ale lepiej nie wracać. powtórzę się, ale seria skate na x360/ps3 to dużo lepsza inwestycja.
@inrzynier: THPS2 przeszedłem ponownie jakieś 3 lata temu i to raczej level design współczesnych wersji mi przeszkadza. W grze było dużo absurdów, ale nadal grało się bardzo przyjemnie. Na razie wstrzymuje zakup 360, muszę najpierw trochę odbudować bibliotekę gier z N64 i Wii.
@GoombaPL: to może oprócz HD rozważ thps4 na gacka, klasyczny, bez gimbohumoru, z dużymi levelami. grafika trąci myszką (bo w sumie od trójki się nie zmieniała za bardzo), ale powinien ci podejść.