Wpis z mikrobloga

@polanny #takaprawda Politycy cieszą się z takich ludzi. Mogą tak jak napisałem robić wszystko wtedy bo my o tym nie wiemy. Według mnie ludzie powinni się interesować tym co politycy robią. Bo to my ich wybieramy a potem olewamy. Powinno być tak. Władza się nie podoba albo coś #!$%@?ła? Wychodzimy na ulicę domagać się wyjaśnień albo odsunięcia od władzy. To władza powinna bać się ludzi a nie ludzie władzy.
@polanny: @Gruby_Mirek: I bardzo dobrze zrobił. Też jakiś czas temu przestałem całkowicie interesować się polityką i naprawdę jakoś lżej mi się żyje. Mniej stresu, bo nie są mi do szczęści potrzebne informacje o tym, że jakiś polityk wyzywał drogiego polityka albo że się pobili.
A to, że politycy lubią takich ludzi, niech kradną i biorą łapówki. Ja wolę żyć bez stresu w błogiej niewiedzy a jak sytuacja w kraju zrobi
i tak nie mam wpływu


@polanny: nie chcesz mieć wpływu, jest mnóstwo możliwości żeby mieć wpływ na swoje otoczenie, a potem rozszerzać ten wpływ, tylko przez lenistwo ludzie chcą tego unikać. nawet wolą się godzić z tym że są #!$%@? zarządzani byle tylko nie musieć nic samemu zrobić
@polanny:
@Vault-Tec:
Dużo nie tracicie - polityka w wykopowym wydaniu nie różni się od tej onetowej:
#!$%@? na prawaków/lewaków
bóldupienie na polityków że złodzieje itd
żenujący poziom dyskusji
najprostsze błędy poznawcze i zapętlenie się w karuzeli zarzutek i trollingu

A jak trzeba coś zrobić to wiadomo jak się kończy... Picrel

Jeśli ktoś prawdziwie interesuje się polityką to to jest złe miejsce dla takich zainteresowań. Pisanie o delegalizacji islamu to nie
G.....o - @polanny: 
@Vault-Tec:
Dużo nie tracicie - polityka w wykopowym wydaniu n...

źródło: comment_CTi6zoDsLbwyOA8r2oaAIoezlVouC2fK.jpg

Pobierz