Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #etc #xmr Porównanie potencjału wzrostowego XRP i ETC Jakie jest Wasze zdanie? Moim zdaniem większe powodu do wzrostów ma XRP. natomiast ETC - raczej nieudolna próba ożywienia ruchu wolnościowego.
Niestety widzę że wygrywa - bankowość, integracja z bankowością czyli takie technologie jak XRP oraz ETH oraz wiedza ludzi którzy za tym stoją. ETC też pójdzie w górę - ale powoli uważam że tego wszystkiego jest za dużo. Przecież równoznaczny z ETC jest np EXP -- identyczna technologia klon ETH. Tego wszystkiego jest ZA DUŻO wygrają indywidualności czyli np XMR unikalny sam w sobie , przeciwieństwo BTC inne spojrzenie na celowość kryptowaluty. ETH również indywiduum, za którym stoją wybitni programiści, wielkie umysły. Niestety ETC - moim zdaniem nie koniecznie się wybroni -- takie ruchy społecznościowe były już w altach i się nie sprawdziły. Chciałbym by ETC poszło w górę. Ale moim zdaniem może być jakaś jeszcze niewielka pompa z której wyjdę i na tym kończę zarabianie z ETC ( ETC myślę nie ma żadnych większych perspektyw - ale miło mi będzie jeśli się pomylę :) bo mam ETC dosyć dużo - w każdym razie nie sprzedam nawet jak spadnie ETC do zera.
Nie ukrywajmy Panowie - główny nasz cel i 99 procent ludzi siedzących w krypto to ZARABIANIE i wypłata zarobionych pieniędzy w fiatach. Taki jest cel. Kupno, sprzedaż drożej i bogacenie się. Żadne tam idee nie są tutaj ważne.
Tak na prawdę. Co mi po ideii skoro na tym nie zarabiam? Temat do przemyślenia dla wszystkich. Pozdrawiam. Dobranoc.
  • 8
@H4ctor: a tam idę spać:) jutro rano sobie zobaczę jaka jest cena:) i tak mam ustawioną sprzedaż na 0.00006500 więc myślę góra rok i wyjdę z XRP :) z zyskiem :) już teraz jestem mega do przodu a co dopiero na moim ustawionym poziomie:) kwestia cierpliwości. Czekam z XRP już rok czasu poczekam kolejne kilka.
@McGravier może i się zrowna. Nigdzie nie powiedziałem że etc niema szansy się zrównać z eth. Po to też trzymam etc.by wyjść wyżej. Niepali mi się.wyjde np za dwa lata z etc i też będzie ok.