Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa
No nie wierze..pierwszy raz ktoś dziś mnie spytał co to za motocykl i pojemność ( ͡ ͜ʖ ͡)..jak mu powiedziałem że 500 to odpowiedział,aa,dlatego takie wąskie kółeczka ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Ale w sumie powiedział też że mu się podoba i ile taki kosztuje, czyli ogólnie na plus.

A jeszcze mam pytanko, gdzieś mi się o uszy obiło że w motocyklu enduro łańcuch należy regulować pod obciążeniem..prawda to?
  • 14
  • Odpowiedz
@Stitch: tak się czepiasz, że ludzie piszą fazer na golasa, a sam olałeś, że nie napisałem fz6 ( ) w mojej jest na centrali pomiar.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Znajdź najbardziej napięte ustawienie łańcucha. Potem ściśnij pasem transportowym koło z zadupkiem, żeby wałek zdawczy, oś wahacza i oś koła były w linii prostej. Wtedy masz najbardziej "rozciągnięty" moment dla łańcucha, więc można go ustawić na prawie "szytwno" :-)

A tak serio, to zazwyczaj regulacje robi się na kosie bez obciążenia z luzem 2-4cm, zależnie od motocykla (najlepiej patrzeć w instrukcji). Ważne, żeby robić to w najciaśniejszym miejscu. Jak planujesz
  • Odpowiedz