Wpis z mikrobloga

@lugal: O to Stefan, czyli bardzo pozytywna dziewczyna z blogu Stefanolla. I rzeczywiście zmaga się wielkimi piersiami i różnymi facetów bucami, takimi jak @gubiacy-rzeczy. Jeszcze raz podkreślam, świetna dziewczyna, akceptuje siebie w 100%, potrafi się ubrać, wypowiedzieć tekstem dłuższym niż 4 zdania na krzyż, w przeciwieństwie do większości różowych.
  • Odpowiedz
@zawisza: Nietrafione cumplu, bo sam swego czasu wiedziałem jak to jest być obszerniejszym tu i ówdzie. Takie to tylko moje śmieszkowanie, nikt dziewczynie nie broni wziąć się za siebie. jeśli to kwestia zdrowotna, to też nic nie stoi na przeszkodzie udaniu się do specjalisty itd.

No ale lepiej łoić po innych, że buce i tak bardzo śmieszkowy obrazek szkaluje biedne dziewczę.

Stonoga.jpg
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim! :D 'Kontenery na mleko' - hahaha takiego określenia jeszcze nie słyszałam :D Łaciate ma konkurencje! :D

Specjalnie się zarejestrowałam żeby to skomentować, bo ktoś dał mi cynk :D Jak chcecie popatrzeć na więcej to chodzcie na bloga www.steffanolaa.blogspot.com

Miłego wieczoru <3
  • Odpowiedz