Wpis z mikrobloga

Zakup płyty gazowej #solgaz ma jedną wadę - ludzie maja cię za debila, bo wmawiasz im, że ta indukcja to na gaz jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo to niemożliwe przecież, żeby to była płyta na gaz, skoro wygląda jak indukcja
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: wyobraź sobie jak czujemy się na targach, gdzie musimy to powiedzieć kilku tysiącom ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paaaanie jaka nowość, ja indukcje hehe to już z RFN ściągałem a wy mówicie że nowość
  • Odpowiedz
To podłącz dwie, będziesz miał cztery pola ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yahudi: a i tak ledwo jednego będzie mógł używać na raz, ze względu na ograniczony pobór prądu bezpiecznikiem głównym
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Byłam dwa lata temu na targach w Kielcach i widziałam na żywo pierwszy raz waszą płytę. Pierwsza myśl: kiedyś taką będę mieć, bo przecież to jest zajebiste :D I pan an stanowisku powtarzający do ludzi "proszę uważać, nie dotykać to bardzo gorące" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I pan an stanowisku powtarzający do ludzi "proszę uważać, nie dotykać to bardzo gorące"


@Kuro_neko: Ej, to byłem ja! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: ej a tak w skrocie to na jakiej zasadzie te plyty dzialaja? ten gaz sie spala jakos w srodku podgrzewa wode ktora parujac napedza kolowrotek ktory generuje energie elektryczna i daje prund do kuchenki indykcyjnej czy jak?
  • Odpowiedz