Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem.
Mam spokojnie ponad metr osiemdziesiąt wzrostu, ale jestem strasznie chudy i nie za bardzo wiem jak przytyć. Rozmawiałem kiedyś o tym z lekarzem, ale powiedział, że jeszcze z wiekiem mi się zmieni (23 lvl here). Nie mam za bardzo czasu na jakąś regularną siłownie więc odżywki odpadają. Liczyłem, że dziennie jem około trzech tysięcy kalorii, rzadko kiedy mniej i jakoś nie mogę przytyć. Ważę ~64kg i waga od wielu miesięcy stoi w miejscu.
Nie da się tak po prostu zostać grubym? Nie potrzebuje mieć ekstra sylwetki wysportowanej. Ja tylko chce być gruby. Zauważyłem, że #rozowepaski wolą grubsze osoby niż takie chude.
Pomóżcie.

#dieta #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
Pij dużo wódki i zagryzaj tłustym mięchem, kotlety, żeberka, kurczaki. Musisz masować. Ja przy 167cm nigdy nie mogłem ważyć więcej jak 65kg aż w końcu kolega dał mi przepis. Co prawda trochę przesadziłem bo miałem rozstępy ale potem siłownia i się rozłożyło. Dziś ważę 87kg i mogę komuś w końcu #!$%@?ć. Minus taki, że rurek nie włożę bo uda umięśnione za mocno. Sporo koszul na mnie nie pasuje bo na łape nie
@AnonimoweMirkoWyznania: "Pocieszę" Cię, że z wiekiem wcale nie będzie lepiej :P Miałem tak samo, teraz jestem sporo starszy od Ciebie i nadal taka sama sytuacja. Dołożyłem siłownię, dołożyłem kalorie do diety, dołożyłem suple - to samo. Jak przestałem chodzić na siłownię, a dalej dużo żarłem, to zaczął rosnąć brzuch, a reszta wcale xD
I zacznij zapisywać ile rzeczywiście jesz co dzien przez tydzień. Bo nie wierzę w te 3k kalorii. Moze zjadłeś tyle tego dnia kiedy liczyłeś kalorie, ale jestem przekonany ze średnia dzienna w ciągu tygodnia masz sporo mniejsza.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj tych młotków powyżej. Najważniejsze abyś odżywiał się zdrowo i Twoja dieta była w miarę zbilansowana. Nie jest to trudne do uzyskania, wystarczy trochę poczytać na jakiś forach i wystarczy. Oprócz samego jedzenie musisz się jednak zacząć ruszać aby pobudzić metabolizm, a przy okazji nie zalać się tłuszczem i nie wyglądać jak chudy murzynek z wielkim brzuszkiem.
Z własnego doświadczenia wiem, że przytyć jest trudniej niż schudnąć (to samo
@AnonimoweMirkoWyznania: Te twoje 3k dziennie kalori to rozumiem płatki śniadaniowe nesquik/dwie kanapki z szynką, na obiad kotlet?

Stary miałem niedawno podobny problem. Wzrost 188 waga 76. Od maja wykombinowalem sobie dietę. Używałem apki sledzacej spozyte kalorie i wychodziło że z tych paru tysięcy kcal które myślałem ze wcinam, była tak naprawdę połowa. Zacząłem jeść więcej, ale nie gowna jak polecają tutaj niektórzy, typu fast foody, piwa. Do kolacji o ok 19