Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
moj niebieski wstal zanim zadzwonil budzik w telefonie i poszedł do lazienki. budzik się zalaczyl wiec go wylaczylam i z ciekawosci sprawdzilam smsa ktorego dostal. przescrollowalam troche wyzej a tam takie #dziendobry, az zrobilam screeny i wyslalam sobie na maila ( ͡° ʖ̯ ͡°) pozostala czesc rozmowy jak i zapisany numer w kontaktach nie pozostawia mi zludzen, oraz nie nadaje sie do publikacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wczoraj pozniej wrocil z pracy (normalnie jest w domu o 14) wiec wszystkie elementy do siebie pasuja

nie wiem co robic, nawet robienie awantury mnie w tej chwili przerasta

#tinder #gorzkizale #jakzyc #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
moj niebieski wstal zanim zadzwonil...

źródło: comment_fm0HQeVuC179kkQxi5hEknVSE02Vh1Ke.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
@thest: Napisała przecież że fragmenty nie nadają się do publikacji.
@gmitek: zazwyczaj jak facet wsadza swojego penisa do pochwy innej dziewczyny niż jego i co najważniejsze - jego dziewczyna nie ma o tym pojęcia, to ciężko by była jej wina.
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie chodzi o sam fakt tego że potrzebował czegoć od innej kobiety - ale dlaczego tego potrzebował? Może tu kryje się wina OPki? Nie bronię faceta w żadnym przypadku ale niekiedy wina jest po obu stronach.
  • Odpowiedz