Wpis z mikrobloga

miałam wczoraj dziwną sytuację w metrze (od razu taguję #warszawa, żeby nie było wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°))

wracałam wieczorem z pracy i przyznam, że od wielu godzin bolała mnie wtedy głowa, więc siedziałam sobie przy drzwiach do wagonu i schylona masowałam sobie głowę, a drugą ręką przeglądałam tradycyjnie mirko czy inne Facebooki na telefonie. wtem jak coś nie jebło obok, no to podniosłam głowę i patrzę, a tu jakiś typ na BMX podjechał w wagonie i jakiś hałaśliwy trik zrobił. no to patrzę kilka dobrych sekund i się zastanawiam, co on robi, a przez ból i generalnie zmęczenie po pracy oraz tzw. permanentny resting bitch face musiałam spojrzeć się na typa niechcący lekko pogardliwie. po chwili wróciłam do przeglądania wiadomości, a za chwilę koleś na następnej stacji wysiada i mówi do mnie:


xD

i odjechał.

#niewiemjaktootagowac #dziwniludzie #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kargaroth: no nie spodziewałam się. potem doszłam do wniosku, że w sumie mógł mi nawet jakiegoś gonga sprzedać, ale na szczęście był bohaterski dopiero w momencie wysiadania xD
  • Odpowiedz
@SScherzo: gonga? Tobie? Miałby ze mną do czynienia!! [grozi piąstką w powietrzu]
haha.. ale wiem jak jest.. jak jestem zmęczony to mi ludzie mówią że wyglądam jakbym miał komuś #!$%@?ć :D
  • Odpowiedz
@Koszmar_zUo: ja tego nawet nie widziałam, jedynie usłyszałam jakiś huk i myślałam, że ktoś koło mnie upadł czy coś, a ten dźwięk mnie też trochę rozdrażnił z racji bólu głowy. ale luzik, nie oczekuję od otoczenia milczenia, bo boli mnie głowa, po prostu musiałam się bardzo niemiło spojrzeć i zawiesić na analizie tej sytuacji patrząc się na niego xD
  • Odpowiedz
@SScherzo:

miałam wczoraj dziwną sytuację w metrze (od razu taguję #warszawa, żeby nie było wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Przez moment myślałem, że podniosłaś ciapatemu portfel...
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ogólnie komunikacją jeździ duże stężenie dziwnych ludzi, parę tygodni temu wsiadł do metra ziomek z podróżniczą torbą, położył ją na siedzeniu, powiedział nam, żebyśmy pilnowali i poszedł gdzieś dalej kręcić się wokół rury xD
  • Odpowiedz