Wpis z mikrobloga

@Norrden: Racja, nie jest problemem znaleźć podobny, ale ten z Alli będzie miał plastikowe fiszbiny, będzie gniótł żebra i będzie zwyczajnie niewygodny. Natomiast ten z corsets-uk ma 12 stalowych fiszbin płaskich i 2 spiralne, ma inaczej krojone panele przez co jest bardziej dostosowany do faktycznego modelowania i redukowania talii. Chociaż muszę przyznać, że ma bardzo wysoko talię, więc to już nie dla mnie :)
  • Odpowiedz
@Gothagami: Być może, jednak ufać możemy jedynie opisom, nikt o zdrowych zmysłach nie popsuje gorsetu by sprawdzić z czego ma fiszbiny. Czy jest wygodny i jak leży można sprawdzić po komentarzach, zdjęciach które zamieszczają kupujący.
Wedlug opisu oba mają stalowe i oba są wykonane z poliestru. Wbrew pozorom chiński przemysł zasila dużą większość półek sklepowych pod inną marką, możliwe że w/w sklep sam się zaopatruje u Chińczyków.
W Polsce ciężko
  • Odpowiedz
@Niord: o, podobny mam z aliexpress, tylko underboob czy jak to tam się nazywa. kilka razy spędziłam w tym cały dzień lub noc i jest mega wygodny, więc chyba nie wszystko na ali jest takie słabe jak się wydaje.

propsy za zdjęcie, przynajmniej teraz wiem, jakich kolorów szukać do swojego gorsetu :D
  • Odpowiedz
@Norrden: Tak się składa, że nie trzeba niszczyć gorsetu żeby sprawdzić jakie ma fiszbiny. Wystarczy go lekko rozpruć a później zszyć z powrotem. Mamy w Polsce gorseciarki i sklepy, które normalnie stacjonują w Polsce: Rebel madness, paper cats, burlesque, Szafa Rudej Wiedźmy.
Na blogu Koseatry można zobaczyć jak rozprawa kanały na fiszbiny żeby sprawdzić, czy faktycznie są stalowe płaskie lub spiralne.
Do tego ceny gorsetów wahają się w granicach 135zł
  • Odpowiedz
@Gothagami: nie popsuć ale wystarczy rozpruć, to jest dopiero bullshit, poza tym musisz mieć go fizycznie w rękach. Sklep wysyłkowy to loteria tak samo jak i oznaczenia rozmiarów, tylko dzięki weryfikacji kupujących można stwierdzić, że sklep jest ok lub nie. Z mojej strony EOT.
  • Odpowiedz
@Gothagami: >Chociaż ciężko stwierdzić modelowanie z tej perspektywy. Nigdy nie kupowałam z Alli niczego :)
Na tym można zakończyć dyskusję co jest be, a co cacy i twoją znajomość tematu.
  • Odpowiedz