Wpis z mikrobloga

Hej klikające mireczki, ja nie wiem, chyba coś psuje w tą gre. Przed chwilą doszedłem do 1954 poziomu, ale nagle jakby DPS spadł, cofnąłem do 1950 i nie mogłem primala pokonać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak źle rozdam HSy w ancienty to może się coś #!$%@?ć i zmniejszyć DPS zamiast zwiększyć?

#clickerheroes
  • 9
  • Odpowiedz
Dawno nie gralem ale jedyne co mi przychodzi do glowy to, ze mozesz miec ancienta dzieki ktoremu nabijasz combo klikaniem co zwieksza obrazenia. Cisnales dlugo na autoclickerze, nabilo sie ladne combo. Potem ono zniknelo jak cos dokupowales i dmg polecial w dol. Jak nie to nie mam innych pomyslow co tam sie wyprawia. @KrystJan:
  • Odpowiedz
@KrystJan: Oczywiscie ze jak rozdajesz hs'y w ancienty to spada Ci dps... bo kazdy hs daje 10% wiekszy dmg.. dlatego jest wlasnie morgulis czytaj "bank" w ktory pakujesz hs'y zeby miec ten dmg :) a w gratisie masz zamiast 10% za hs to 11% :-) wiec dajmy masz 10k hs i wydasz je na ancienty no to te 100000% tracisz :) nie wiem czy jasno sie wypowiadam jak cos to pisz
  • Odpowiedz
@deciver92: ja to wiem wszystko :) HSy władowałem w siya, morgulisa i coś tam jeszcze, chyba argaiva lub libertasa. A DPS spadł tak mocno, że nie mogłem pokonać bossa z poprzednich poziomów, co nigdy mi się nie zdarzyło
  • Odpowiedz