Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, kiedy macie jeden z #!$%@? dni ever i po dobie pełnej wrażeń, w 100% negatywnych, nie możecie zasnąć... Albo nie chcecie, bo przeraża was moment przebudzenia i stawienia czoła tym wszystkim nieszczęściom?

A tak konkretnie, znacie to uczucie, kiedy budzicie się na drugi dzień, mija kilka sekund na złapanie świadomości i odczuwacie ten #!$%@? wewnętrzny ból mówiący "To mi się nie śniło, to się działo naprawdę..."

To jest #!$%@? paraliżujące.
Dzisiaj miałam taką pobudkę, takie ewidentne stuprocentowe poczucie "Nie chcę przeżywać dzisiejszego dnia, nie mogę uwierzyć, że to nie był tylko zły sen", zdarza mi się bardzo rzadko.
Ale tak, dziś jest tak źle, nikomu tego nie życzę.
Aż się #!$%@? bałam z domu wyjść, bo wszystko mi się #!$%@? i nieszczęścia bombardują.

Jeśli masz dziś zły dzień, pociesz się, że nie jesteś sam.

Wiem, że prowokuję teksty w stylu, dzieci w Afryce głodują. Widzisz? Słyszysz? Nie marudź.
Mam to w dupie. Każdy ma swoje życie i swoją skalę. #!$%@?, dramat. Jak ktoś empatyczny, niech trzyma kciuki za to moje #!$%@? życie, bo mam wrażenie, że mnie niedługo piorun lub samochód #!$%@?, jak tak dalej pójdzie.
ALOHA.

Depeche Mode w toku - It's no good ()

Bardzo dobry kawałek.

#feels #fmuzyka #djaloszka #depechemode

aloszkaniechbedzie - Znacie to uczucie, kiedy macie jeden z #!$%@? dni ever i po dobi...
  • 16
@aloszkaniechbedzie: jestem z tobą, naprawdę wiem co czujesz, przerabiałem to jakiś czas temu...przez pół roku...tylko dzięki przyjacielowi i swojej woli życia jeszcze istnieję, szanuję takie emocjonalne i "ekshibicjonistyczne" wpisy, jak coś to pisz na priv
@odislaw: dziękuję, ale nie no, nie będę opowiadać swoich problemów obcym ludziom per priv,
a na mirkoblogu wiesz, wywalam emocje, bo mam dużo przegranych spraw na raz i bezradność mi rozsadza banię, a tak człowiek upuści z siebie ten jeden procent chociaż :/
@aloszkaniechbedzie:

skąd wiesz, ja czasem mam wrażenie, że jestem najstarsza na mirko xD

#pokazdowod or it didn't happen :)

no bo nawiązałam do tego tematu co jak się czyta jak się słyszy

A! Nie wyczułem, my bad. Słaba coś ta moja kondycja intelektualna dzisiaj :)