Wpis z mikrobloga

Hej kosmo Mirki! Udało mi się zaliczyć dwa dni na tegorocznych European Rover Challenge 2016. Dla tych, którzy nie mogli wbić zmontowałem krótki filmik z tego co udało mi się nagrać wczoraj i dziś(10-11/09/16). Youtube coś tam jeszcze przetwarza, ale da się oglądać.


P.S. Jutro wrzucę Wam fotki z tych dwóch dni wraz z krótkim opis co i jak się działo. Zbadajcie tag #erc2016 . Ewentualnie dajcie znać kogo wołać to zawołam.

#kosmos #mirkokosmos #kosmosboners #mars #nauka #technologia niech będzie #polskawkosmosie . Mirków spod #astronomia też powinno zaciekawić.
Nedved - Hej kosmo Mirki! Udało mi się zaliczyć dwa dni na tegorocznych European Rove...
  • 7
@Kardigan

wrocławską zapisuje się PWr. :P


Być może.

Nie znam oficjalnych wyników bo zawody kończą się jutro, ale jak na moje oko to średnio. Wg mnie ich konstrukcja kół nie bardzo się sprawdziła. To ten łazik z 2:40 i 2:49 o ile dobrze pamiętam.
@worldmaster: Wiem wiem. Już tak kupuję od roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Początkowo nawet nie planowałem nic montować. Po powrocie do domu stwierdziłem, że tyle tego nagrałem, że coś można skleić.