Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.
Mam pytanie odnośnie portali, z których korzystacie przy szukaniu pracy.
Otóż poszukuję trzech pracowników, którzy stawiliby czoła pracom remontowym za granicą (umowa, ubezpieczenie, zakwaterowanie).
Do tej pory znalazłem parę portali, które oprawą graficzną czy też prosfesjonalizmem zdecydowanie nie grzeszą. Nie jest to oferta dla programistów 15k, więc portale z branży informatycznej to nie jest to, czego szukam.

Czy ktoś z was może polecić często używaną przez naszych rodaków stronę?
PS Oferta ciekawą jest ;- )

#praca #zagranico #dania #budownictwo #januszebiznesu
  • 6
@MarianKolasa: @zuom: Dzięki. Jestem za granicami kraju ponad 8 lat i totalnie zapomniałem o tych portalach.

@jormungand87: Smieję się z siebie. Pierwsza taka sytuacja, że czuję się jak Janusz, bo nie mam pojęcia jak, a chcę dużo ;- ))). Ogółem oferta nie jest od Janusza, bo zbudowałem markę, ale w sprawie ogłoszeń czuję się jak JanuszBiznesu ;- )
@MarianKolasa: @zuom: @jormungand87: Cholera. OLX zapytało mnie o Polski numer, a jako że takiego nie posiadam - kupiłem numer na skype. Niestety, okazuje się, że jest to numer stacjonarny, którego OLX nie przyjmuje. Ma ktoś z was numer, który mógłby posłużyć mi za numer aktywacyjny na OLX?. Własnie OLX okazało się Januszem Biznesu większym ode mnie, bo ja wydałem 70zł na ten numer, który teraz nie przyda mi się