Wpis z mikrobloga

@kubakabana: Kiedy zaczynałem to spotkałem go na IV tierze i pomyślałem że jeden na jeden to będzie dobry pomysł. Nigdy nie zdarzyło mi się zostać tak zniszczonym przez inny pancernik.
@Hmjelu: @kubakabana: Ilość dział nie jest tutaj problemem, Wyoming czy Arkansas też mają 12 dział (tylko 6x2) xD Cała reszta jest OP w #!$%@? xD

On ma więcej dmg średniego niż wszystkie pancerniki tier 5 po za Konigiem, ale do Koniga jeszcze nooby wszystkie nie dotarły, za jakiś czas i Konig spadnie poniżej niego xD Warspite, New Mexico i prawie Fuso też mają mniej średniego dmg niż Nikolai xD Colorado
@Eau-Rouge: Akurat nie dziwie się że colorado ma niższe średnie obrażenia. Colorado to straszny złom który nigdy nie trafia w wycelowany punkt. Rozrzutnik gnoju jak Myogi. Tylko ze względu na wspaniałe colorado rozpocząłem grę niemieckimi pancernikami. Ogólnie lepiej mieć 3x4 niż 6x2 bo mniejsza ilość oddzielnych dział pozwala na bardziej precyzyjne strzelanie. Dlatego New Mexico jest wspaniałe na dystansie do 10 km.
@Hmjelu: Colorado jest dobry, tylko nooby nie potrafią tym grać. Podobnie jak z New Mexico (dlatego New Mexico ma najgorsze staty ze wszystkich pancerników tier 6).

Ogólnie lepiej mieć 3x4 niż 6x2 bo mniejsza ilość oddzielnych dział pozwala na bardziej precyzyjne strzelanie. Dlatego New Mexico jest wspaniałe na dystansie do 10 km.


@Hmjelu: Fuso ma 6x2, New Mexico ma 4x3. Fuso jest znacznie celniejsze. Średnia ta teoria.
@Eau-Rouge: Chodzi mi o strzelanie z bliska do 10km. Może nie jasno się w tym temacie wyraziłem. W odpowiednich rękach wszystko jest dobre ale colorado jest męką. Jest powolny dlatego trzeba nim grać głównie w obronie albo pakować się w środek bitwy bo inaczej cała bitwa ciebie ominie przy tej zawrotnej prędkości. Z bliska bardzo lubi uderzać w taki sposób że pociski lądują albo w wodzie przed lub za celem. Pierwsze
@Hmjelu: ja tez wole wiecej wiez, bo mozna fajniej "rozkladac" salwy, szczegolnie na malym dystansie - bo jak walisz nawet do goscia, ktory ustawia sie dziobem do Ciebie, to dostaje pociski z roznych katow i zawsze wieksza szansa, ze zrobisz mu krzywde.