Wpis z mikrobloga

Mirki z Mirabelki.

Potrzebuję waszej pomocy w temacie #telefony i #android. Przyszła pora by wysłać mojego SGS3 na zasłużoną emeryturę i zacząć nosić w kieszeni nową zabawkę. I tu właśnie dylemat mam. Mam niby już upatrzonych finalistów tego plebiscytu ale zdecydować się trudno. Mój telefon musi robić ładne zdjęcia obiektów w ruchu (Zosia, lat 1,5), mieć #dualsim (tak by w końcu nie nosić służbowego telefonu), ale nie ukrywam, że bezprzewodowe ładowanie też byłoby wskazane. No i fajnie jakby miał co najmniej 5,5 cala. Ale nie koniecznie.Moi faworyci to:
Note 7 - ma to co chciałbym ale cena trochę wysoka i boję się o klejnoty. No chyba, że mnie przekonacie, że warto, to przełknę i tę cenę.
Mi5 Pro - trochę się jednak boję, o to oprogramowanie (odblokowywanie, aktualizacje itp), a poza tym podobno nie komunikuje się z moim zegarkiem (Fenix3)
Oneplus3 - już prawie kupowałem, ale naczytałem się wczoraj słabych recenzji, no i nie da się bezprzewodowo ładować.
LG G5 - ale jakoś jego wygląd do mnie nie przemawia
LG G4 - słyszałem, że niewygodnie się w kieszeni nosi.
Wymieniłem co mi nie pasuje w tych telefonach, bo reszta w nich mi pasuje. Generalnie cena nie ma znaczenia, ale nie chciałbym przepłacać za rysik którego i tak bym nie używał. No i ważna sprawa. Telefon powinien posłużyć mi tak około 3 lat. Bym nie musiał kląć, że wolno działa.
Pomożecie? #bojowkaandroid , to chyba dla Was temat :)
  • 12
@MRacheron: Tez o tym pomyślałem, jak już dodałem ten wpis. A że jestem cienki bolek to nie wiem jak to zedytować teraz :( Poza tym, zależy mi na argumentach, których może ja nie widzę, lub na nie nie wpadłem.
@MRacheron: Żona ma od 2 tygodni s7. Niby fajny, ale mieć to sam (prawie) co ona to kicha. Poza tym, kosztuje prawie tyle co Note7, więc wolę jednak note niż s7e. Myślałem też o s6edge+, ale to kolejny zawodnik w finale.