Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Seid: Ten kij z dupy to ci chyba przez gardło wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ilmash: no tak, jak można ćwiczyć na czymkolwiek bez pięcioletniego doświadczenia w wyciskaniu hantli XD Wyczuwam bóldupy bo ktoś ma w przeciwieństwie do was fejm na wykopie i jest plusowany bez względu na to co pisze

@Old_Postman: ja tam nawet nie zauważyłem braku polskich znaków, normalny człowiek czyta bez problemu
@Old_Postman: hehe widzę jak zwykle znalazł się ktoś, kto musi mieć o coś ból dupy <3

Najważniejsze to lubić to co robisz. Moim zdaniem lepiej, żebyś sobie wiosłował chwilę dwa razy w tygodniu przez rok, niż żebyś się zmuszał 3 razy na tydzień do żelastwa super-hiper-jedynym-prawilnym-cudownym-trójbojowym planem i po dwóch tygodniach olał, bo Cię to nie wciąga. Na konkretny plan może przyjść pora, lepiej powiosłować i coś robić powoli w stronę,
@Old_Postman: A polecam wioślarza - sam prowadzę siedzący tryb życia, a do siłowni nie bardzo miałem ochotę chodzić (po prostu nie czuję się swobodnie w takich miejscach). Kupiłem sobie maszynę do domu i mogę tylko potwierdzić, że to świetna sprawa! Podobnie ja Ty zainspirowałem się Frankiem :) Mam nadzieję, że będę mógł sobie kiedyś w piwnicy postawić taką maszynę jak w serialu (ʘʘ)
@Oczk: niech sobie i będzie popularny, czasami ma coś ciekawego do napisania, ale nigdy nie zrozumiem tego wykopowego lizania po jakach ze względu na fejm, choćby #!$%@?ł głupoty. i nie trzeba cisnąć hantli przez 10 lat 7 dni w tygodniu, ale na pewno po wuju przyłoży jakąkolwiek wagę do techniki, będzie #!$%@?ł i elo, tak jak 90% sezonowców na siłowni