Wpis z mikrobloga

Hahahaha co beka dzis byłem świadkiem smiechowej sytuacji. Koleś kolesiowi chce sprzedać auto przyjeżdżają na cmentarny parking i gadają pala peta a ja siedzę sobie na cmentarzu i zapalam znicz z racji tego ze jest cicho to słychać echo. Skończyli palenie i przychodzi testowanie. Wsiada do Audi dodaje gazu pojechał i wraca. I ten go pyta no i jak mówi ze troche mocno cos turbo świszczy a ten drugi mómówi wiesz on czasem tak ma po prostu jest czasami nerwowy. To nie jest nowe auto i czasem lubi po prostu mu coś pier**lnąc. I ja w myslach a notak pewnie koło wahacz i cholera wie co jeszcze to chory poje*ie kolege wałować. Tum bardziej ze to #audi a6 2,5TDI silnikek wspaniały tyle to koszta :P #motoryzacja #samochody #truestory #zyciowe aka foto z neta to nie było to auto ale bardzo podobne miał tylko przydymione reflektory i wywoskowany :)
Pobierz a-lexis - Hahahaha co beka dzis byłem świadkiem smiechowej sytuacji. Koleś kolesiowi ...
źródło: comment_I8YMTCReFYpQfeE572seRQlPpyJjYItL.jpg
  • 17
@Ulica: jak to usłyszałem to prychałem śmiechem pod nosem i tak sobie pomyślałem. no tak pewnie zaraz wahacz a bo jest stary i po prostu pęknie a to koło pewnie odpadnie. Po prostu pojawił mi sie wizerunek takiego mirka Janusza co gonił do granicy bo sie rozmyślił. ale glównei chodziło o te turbo on to tak smiesznie powiedział i z takim przekonaniem ze chyba tamten uwierzył ,ze ma turbo które ma
@mickovsky: nie wiem nigdy nie miałem okazji być przy tym silniku ale te V6 o jejku jaki to ma piękny dźwięk i ten but jak dodasz gazu , o boże to cos pięknego. tylko mówie te koszta utrzymania tego smoka jak cos rypnie tak zawał :( a juz szczególnie wałki co po 200k do wymiany.. w sumie jest jeszcze 1,8Turbo który też jest świetny ta wersja 180 koni.
@mickovsky: bardzo mi sie podoba te jego klekotanie takie cyk cyk cyk cyk cyk cyk po prostu ma w sobie to coś co bym chciał ale wiem ze by mnie zabił finansowo. Jest niczym jako niespodzianka :)
@Smieszek_Poza_Kontrolo: dzięki bardzo to taka propozycja jak selespeed do alfy :D Wiesz znać sie na mechanice mieć troche wolnej gotówki kupić taki doprowadzić go do stanu czyli zrobic to co trzeba + te skrzynie i auto petarda :) Bo chyba zgodzisz sie ze mną ze jest świetne do momentu naprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smieszek_Poza_Kontrolo: no te jego słynne wałki to jest własnie, to chyba własnie największy szit. Dlatego mówie mieć kasy i znać się na tym, zrobic co trzeba i będzie wtedy latać i latać. bo to co oferuje rynek wtórny lekko ma po + 300k robione.
@Smieszek_Poza_Kontrolo: tylko ze z tego co patrze to 2,7 to juz kolejny model był ten naszpikowany elektroniką. ale fakt bardzo łądnie chodzi i czuć tego tam smoka a jak depni to kopci tak jak przystało na porządnego dizelacza :) czyli koszty jeszcze wieksze...