Wpis z mikrobloga

@GeorgeSorosVEVO zapomniał Pan zapłacić w tym miesiącu? @Moderacja znów jakieś dziwne wałki odwala.

Opis oraz tytuł znaleziska nie maja nic wspólnego z artykułem.

Nowy trener piłkarskiej reprezentacji Szwecji przyznał, że chciałby, aby zawodnicy przed meczem śpiewali hymn. Jeden z działaczy uważa, że to... krok w stronę faszyzmu.


A w artykule:

Niektórzy wolą wysłuchać hymnu w ciszy i skupieniu, inni nucą go niemal bezgłośnie. Śpiewanie wymaga odrobiny talentu, więc zmuszanie graczy, by to robili, jest już krokiem w kierunku faszyzmu. To, co czuje się do kraju i w jaki sposób się to manifestuje, musi wypływać z głębi duszy. Tylko totalitaryzmy uważały, że wszyscy powinni robić to samo w tym samym stylu - cytuje "Aftonbladet"


Pomimo tego zgłoszenie zostało uznany za nieprawidłowe.

http://www.wykop.pl/link/3347547/w-szwecji-trwa-burza-wokol-spiewania-hymnu/

#neuropa #moderacjacontent #soros
prawarekasorosa - @GeorgeSorosVEVO zapomniał Pan zapłacić w tym miesiącu? @Moderacja ...

źródło: comment_nh1uQCzH50aHxWKh9zWtIt1lUSR7sIYP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Autor wykopu manipuluje tytułem


@prawa_reka_sorosa: No właśnie autor wykopu nie manipuluje tytułem i zostawił taki sam, jaki został nadany przez gamoni ze sport.interia. To, że elita internetu wykopuje z płomieniem ze względu na tytuł (mający mało wspólnego z treścią artykułu), jest kwestią li i jedynie inteligencji użytkowników.
  • Odpowiedz