Wpis z mikrobloga

przygotowana na szkiery


@sailor_73: Po wysokich burtach w kokpicie widać, że musi być dzielnie ukierunkowana konstrukcja. Dno pewnie teżnie jest mocno płaskie, tylko powinna się dość wcinać nie?
  • Odpowiedz
@reddin: nie jest płaskie a 1,8 m zanurzenia to dużo przy tej długości , ale są jeszcze lepsze w tych tematach gamblingi 34( norweska konstrukcja ) i do tego środek dużo lepiej zabudowany bo aż na 8 osób ale niestety mało tego zrobili bo był strasznie drogi jak na swoje wymiary
  • Odpowiedz
nie jest płaskie a 1,8 m zanurzenia to dużo przy tej długości , ale są jeszcze lepsze w tych tematach gamblingi 34( norweska konstrukcja ) i do tego środek dużo lepiej zabudowany bo aż na 8 osób ale niestety mało tego zrobili bo był strasznie drogi jak na swoje wymiary


@sailor_73: No zazdraszczam :)
  • Odpowiedz
zazdrość! ja na Bałtyk dopiero w przyszłym roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale za tydzień chociaż j. Drawskie na weekend na pożegnanie sezonu.
Jesteś sternikiem ?:-)
  • Odpowiedz
@sillemo: nie ma czego , nie moje :) ja jednak wolałbym kecza nawet małego 50 stóp :) ale kecza ten strasznie myszkuje na spinakerze a tak bezan zawsze trochę stabilizuje , a znowu ten pod wiatr jak by miał ładnie uszytego foka zamiast balonowej gieni to by pięknie przecinał fale a tak ...... sama wiesz :)
  • Odpowiedz
@sailor_73: wiem, wiem bo sama pływałam teraz na foku... ale gienia ma swoje plusy i minusy - sam wiesz :) nigdy nie pływałam na drewniakach i na spinakerze, ale to jest do nadrobienia :)
  • Odpowiedz