Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mireczki,
Bardzo ciekawi mnie opinia zacnej wykopkowej społeczności - zarówno piwniczan jak i zwykłych mireczków i zielonek.
W skrócie: jeżeli chodzi o status to jestem typowym mirkiem. Lvl 29, 20k na fakturę, własna fura, mieszkanie. Trochę #przegryw w #zwiazki, ale z licznikiem 15, więc chyba nie ma tragedii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
3 miesiące temu zakumplowałem się z fajną ekipą ziomeczków, z którymi teraz imprezuje co weekend. Klimat challengów, podrywania i ogólnie PUA w #!$%@?. Bez żadnych poradników i innego gówna tylko uczenie się na własnych błędach. Z ekipy jestem najgorszy, ale nauka nie idzie w las i czuję jak rosnę z otwartością, pewnością siebie i umiejętnościami interpersonalnymi. Obecnie mam 2 tematy na tapecie. Pierwszy: 8/10, lvl 20, twerkuje, połyka za każdym razem, z charakteru szaleństwo. Drugi: 7/10, lvl 26, ułożona, dobra, taka przyszła żona, mógłbym ją przedstawić rodzicom, nuda.
W zasadzie ze względu na lans wynikający z różnicy wieku, brana pod uwagę jest ta pierwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dylemat polega na tym, czy warto iść w związek. Wiadomo zbliżają się coraz chłodniejsze wieczory, więc przezimować gdzieś trzeba. Niestety nie jestem typowym #!$%@?, który potrafi być w związku i lecieć na 2 fronty, a nie chcę porzucać obecnego życia. Jestem ciekawy jak wiele mogę się jeszcze nauczyć i przelecieć.
Co myślicie?

A tak jeszcze na zakończenie lubię wykop, bo jest tutaj wiele inteligentnych śmieszków z rozbrajającym, ciętym, mrocznym dowcipem. Jestem przekonany, że wielu z was, w porównaniu z sebixami, których widzę na imprezach, byłoby mistrzami podrywu. Gdy już wyjdzie się z własnej strefy komfortu okazuje się, że poznawanie nowych kobiet nie jest takie trudne.

Pozdrawiam,
Przyszły samiec Alpha.

This is not a bait! )

#anonimowewyznania #przegryw #wygryw #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6