Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: nigdy więcej :-/ raz byłem, podczas zabiegu używa się jakiegoś #!$%@? kwasu, powłaziło mi to w dziąsła i ból był taki jakby ktoś mi igłą w nerw #!$%@?ł, tylko że nie trwało to ułamek sekundy tylko kilka sekund myślałem , że się posram, nie wytrwałem całego czasu, zęby tylko nieznacznie wię wybieliły (identyczny efekt jest jak zosbie zrobie skaling i czyszczenie) w domu jeszcze przez godzinę dostawałem sporadycznych bóli trwających
@desygnat: Czytałem że do 2 lat, ale najwcześniej możesz zabieg powtórzyć po pół roku. Każdy kolejny wybieli ci o kolejny stopień.

Kawa, papierosy, ale to tworzy głównie osad który usuniesz piaskowaniem albo od biedy mocną pastą typu supersmile.

Po prostu większość ludzi ma naturalnie żółtawe zęby i tylko wybielenie środkiem chemicznym robi je białymi.
@Kopytko1: To jakaś dziwna metoda. Zabezpieczyła mi dziąsła specjalnym środkiem, który utwardziła tak że preparat wybielający nie miał styku z nimi.

Usuwanie kamienia też warto robić i piaskowanie, przed wybielaniem trzeba wyczyścić wszystko ładnie bo bez sensu wybielać syf.