Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki dzisiaj w moje łapki trafił wyczekiwany #redminote3pro 3/32GB, chciałem przywitać się serdecznie z rodziną #xiaomi i oczywiście mam kilka pytań do znawców tematu:

1. Jak sprawdzić czy telefonik jest oryginalny ? (kupowany na ali od Goldwaya który jest podobno zaufanym sprzedawcą ale wolę się upewnić) zdjęcie w komentarzu

2. Jakimi programami potestować telefon aby sprawdzić czy jest bez wad ? (wyświetlacz, procesor, ram itp.)

3. No i standardowe pytanie o ROM syf czy prawilny Global ? (Goldi twierdzi, że ten telefonik ma wgranego Globala ale też wolę się upewnić) pytanie do Mireczków spod tagu #miui


Pozwolenie na odblokowanie bootloadera już mam ale jeśli jest to prawilny Global to nie będę na razie nic kombinował z MIUI Polska.
Przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki dla Mireczka @krasnyyyy który pomógł mi dokonać zakupu oraz zawołać @Vister81 @lukos124 którzy również czekają na swoje Redmi Note trójeczki

PS: Jak widać chińczyk się pomylił troszkę i wysłał mi folię + 2 silikonowe etui chyba tak na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HaSSaN - Siema Mireczki dzisiaj w moje łapki trafił wyczekiwany #redminote3pro 3/32GB...

źródło: comment_h44C2x1Zf1lhdr4StES9s927AXD8z22o.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vister81: No to witaj w rodzinie nie będziesz żałował ja jestem zafascynowany, od razu aktualizuj system do miui 8. Skaner odcisków palców rewelacja, no i IR też świetna rzecz steruję już w domu dwoma TV, wieżą i klimatyzacją w pracy xDJak chcesz to podaj adres na privie to wyślę Ci to silikonowe etui jakimś listem ekonomicznym ale to dopiero po urlopie czyli po 18.09
  • Odpowiedz
@HaSSaN już zamówiłem, bo zanim dojdzie to właściwe z Ali to już mogę coś z nim zrobić przypadkiem...
A o miui wiem, w końcu przesiadam się z RN2 :P
Ale dzięki, za wspólne śledzenie, pomoc i ogólnie.
  • Odpowiedz
@jacustuwodkiniewidze: Poczytaj opinie o nim chyba najlepszy możliwy wybór za takie pieniądze. Bardzo wielu Mieczkowski go również poleca. Jest nawet bardziej polecany niż Redmi4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja za swój dałem jakieś 660zł z jak się okazało 2 caseami i folia na wyświetlacz oraz przesyłka bez VAT.
  • Odpowiedz