Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki dzisiaj w moje łapki trafił wyczekiwany #redminote3pro 3/32GB, chciałem przywitać się serdecznie z rodziną #xiaomi i oczywiście mam kilka pytań do znawców tematu:

1. Jak sprawdzić czy telefonik jest oryginalny ? (kupowany na ali od Goldwaya który jest podobno zaufanym sprzedawcą ale wolę się upewnić) zdjęcie w komentarzu

2. Jakimi programami potestować telefon aby sprawdzić czy jest bez wad ? (wyświetlacz, procesor, ram itp.)

3. No i standardowe pytanie o ROM syf czy prawilny Global ? (Goldi twierdzi, że ten telefonik ma wgranego Globala ale też wolę się upewnić) pytanie do Mireczków spod tagu #miui


Pozwolenie na odblokowanie bootloadera już mam ale jeśli jest to prawilny Global to nie będę na razie nic kombinował z MIUI Polska.
Przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki dla Mireczka @krasnyyyy który pomógł mi dokonać zakupu oraz zawołać @Vister81 @lukos124 którzy również czekają na swoje Redmi Note trójeczki

PS: Jak widać chińczyk się pomylił troszkę i wysłał mi folię + 2 silikonowe etui chyba tak na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HaSSaN - Siema Mireczki dzisiaj w moje łapki trafił wyczekiwany #redminote3pro 3/32GB...

źródło: comment_h44C2x1Zf1lhdr4StES9s927AXD8z22o.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@HaSSaN:
1. Apka Xiaomi sprawdzająca autentyczność z Redmi Note 3 Pro nie działa, ale raczej nie masz się co obawiać o podróbkę od Goldwaya. Możesz zrobić mu test Antutu, powinien mieć wynik w okolicach 75000 pkt a nikt tak wydajnych podróbek by nie robił.
2. W informacjach o telefonie kliknij 5 razy na wersję jądra, uruchomi się ekran diagnostyczny z testami poszczególnych komponentów.
3. Wygląda na oficjalny global, jeśli Updater
  • Odpowiedz
@pr0rock: Ups.. poszedł restart telefonu i był pasek aktualizacji doszedł do końca i od 3 min tak stoi mam się już martwić ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Pierwsze uruchomienie po aktualizacji może chwilę potrwać. Na pewno po 3 minutach jeszcze nie ma powodów do obaw. Jak będzie tak wisiał 15 minut to już co innego.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: 2 case'y i folie zamówiłeś w zestawie czy dostałeś gratis?
Btw. Zazdroszczę, że fon Ci przyszedł tak szybko :D Sprawdź tylko czy wszystko lata żeby potem nie było zabawy w zwracanie
  • Odpowiedz