Wpis z mikrobloga

@sonep: Dziś robi się to poprzez monitoring sieci. Sprawdź np Brand24. Za moich czasów była lista for na których się udzielaliśmy z kont anonimowych, a potem z oficjalnego konta firmowego tak jak tutaj Solgaz. Pod opieką miałem też oficjalne konto supportu na oficjalnym forum marki. Jak wejdziesz na jakieś forum i zapytasz o telewizor to 7/10 odpowiedzi to będą własnie takie odpowiedzi "sponsorowane". Co ciekawe w wielu krajach pisanie z prywatnych/anonimowych
@krzysztof114: Heh faktycznie. Znalezłem swoj wykopowy wpis na tym brand24. A wieć tak to działa, dobrze wierdzieć. Kiedys tutaj pisałem tez swoje wywody na temat problemow ze zwrotem zestawu w tej firmie za ktory zaplacilem 160zł i dziwnym trafem niedlugo po tym jak rozpoząłem te wywody problem sie rozwiązał
@sonep: Wedle mojej wiedzy na dziś będą to wszystkie poza PSL, a Razem nie do końca tak. PSL działa siłą oddolną swoich ludzi bez założonych planów do realizacji, a Razem ma w swych szeregach kilka osób z pojęciem i planem, ale znów realizują zadania sami zamiast komuś płacić.
@renalum: Nie wiem czy czasem ten uzytkownik, ktory włączyl sie wtedy w dyskusje, to nie był pracownik tej właśnie firmy. Odkryłem dzisiaj, ze korzystają oni ze specjalnego oprogramowania, ktore pomaga znaleźć kazdy zakamerek internetu gdzie wymieniana jest nazwa ich firmy lub cokolwiek chcą wyszukac