Wpis z mikrobloga

#chwalesie #dragonball #prawilnymirek #dziecinstwo

Niecały tydzień temu dodałem wpis na mirko pod tagiem #gorzkiezale, że za gówniaka ukradli mi w przedszkolu stos kart Chio związanych z serią Dragon Balla. W pamięci zapadła mi szczególnie jedna z kart, związana z Songiem - SSJ3. Wtedy odezwał się do mnie Miras - @Drahearys, że jest w posiadaniu dwóch takich kart i z ogromną przyjemnością jedną mi odda. Jak napisał, tak zrobił. Wróciłem dzisiaj na krótko do domu i w skrzynce pocztowej czekała na mnie niewielkich rozmiarów przesyłka, a w środku właśnie ta karta!

Dzięki Mirasie raz jeszcze. Niby taka mała rzecz, a ryj sam mi się śmieje. Pozdrawiam i życzę samych dobrych rzeczy w życiu! z fartem!
M.....k - #chwalesie #dragonball #prawilnymirek #dziecinstwo

Niecały tydzień temu ...

źródło: comment_ulKGvw0ljVJYJIOV2MgCsv0tO0tSC0PW.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Maliszak: :3
Wysłałem ją bo wiem co to znaczy zgubić/stracić pamiątkę z dzieciństwa.
Ja swoją karte z Goku SSJ3 znalazlem w paczce jak mialem 8-9 lat. Mialem wszystkie 30 kart do gry i wtedy właśnie ją zgubiłem. Zapomniałem o tym na kilkanascie lat, az zobaczylem wpis jednego mirka który też miał te karte i zapytałem czy mi sprzeda /wysle. Powiedział że wysle! No i wysłał, tylko że nie tę która chcialem....xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Maliszak Jejciu, miałem taką i sporo innych ale kompletnie nie pamiętam co się z nimi stało ( ͡° ʖ̯ ͡°) W których latach były w sprzedaży z chipsami?
  • Odpowiedz