Wpis z mikrobloga

@M1chalm: jak chcesz zrobimy porównanie: ja podlinkuję wiadomości nt ludzi związanych z mma zatrzymanych przez policję na terenie Polski z ostatnich kilku lat a Ty szachistów z całego świata z ostatnich kilkudziesięciu lat.

Wiesz jaki będzie rezultat, prawda?
@hardkorowymoksu: szachista to osoba, która gra w szachy a nie "kiedyś tam za dzieciaka pykałem". Jak już skończysz sie brędzlować pod stołem jaki to cwany nie jesteś przemyśl całą sprawę i przestań zgrywać ograniczonego człowieka bo taki nie jesteś.
@wyporkiewicz: a jak nazwiesz ludzi którzy wchodzą do klatki i #!$%@?ą się jak jakieś zwierzęta? Nikt normlany z własnej woli nie uprawia takiego sportu. Jednak może masz rację, większa patola siedzi na widowni.
@jestem_na_dworzu: jeśli już chcesz zabłysnąć to - brandzlować, a nie brędzlować
Osoba, która gra w szachy. Ja gram w szachy na kurniku i co? Jak Cie zabije to będzie można przeczytać nagłówek, że szachista zabił zielonke?
Chyba musiałeś multi założyć, żeby się nie zbłaźnić
@ugly0ne:

a jak nazwiesz ludzi którzy wchodzą do klatki i #!$%@?ą się jak jakieś zwierzęta?


ZDELEGALIZOWAĆ SPORTY WALKI
hardkorowymoksu - @jestemnadworzu: jeśli już chcesz zabłysnąć to - brandzlować, a nie...

źródło: comment_5T6Rf8tQ05YNaiDpbSmx7wZVU7C9ciOB.jpg

Pobierz
@hardkorowymoksu: @wyporkiewicz: Nie warto toczyć dyskusji, kiedyś próbowałem. To prawda że sporty walki sciągają zdecydowanie więcej kibolki, koksów i wszelkiej maści ciemnych typków, z tym nie można się kłócić, ale co w tym złego? Takie środowisko. To tak jak by mówić że tancerze są patologiczni bo mają większy odsetek homoseksualistów. Jak ktoś całe życie zachowuje się spokojnie, obraca się w spokojnym towarzystwie i unika stresu to zwyczajnie nie zrozumie tego.
@ugly0ne: Beka że ludzie myślą HURR DURR KLATKA JAK ZWIERZĘTA. Mma jest bardziej dynamiczne i klatka jest bezpieczniejsza od ringu, nie przelecisz przez nią jak przez liny kiedy ktoś cię przewraca.
@hardkorowymoksu: @Seid:
Nie mam nic przeciwko sportom walki dla rekreacji czy nawet samoobrony jeżeli działają, ale robienie z tego show sprawia, że mam wrażenie jakbyśmy dalej żyli w starożytności. Boks też jest głupi. Każdy sport gdzie ktoś wchodzi na ring żeby komuś #!$%@?ć i tym sprawić radość motłochowi jest głupi. Wskazuje tylko brak szacunku wobec siebie i innych. Chcesz być członkiem społeczeństwa które ma coś osiągnąć to weź gardź prymitywizmem.
@ugly0ne: Ymmmmmmm ok, też nie lubię jak z fajnego sportu robi się show. Ale większość sportowców chce pokazać światu co umie, piłkarze, tenisiści, gracze cs-a i fajterzy. Skoro lubią jak się ich ogląda to dlaczego tego nie robić? Wiesz, nie każdy jak np. ty chce coś tam sobie trenować dla siebie bez widowni, większość ludzi lubi zwracać na siebie uwagę. A piszę to będąc bordo ( ͡° ͜ʖ ͡
@ugly0ne: widzę, że strasznie Cię boli to, że ktoś trenuje sporty walki. Szermierki też nie lubisz bo walczą? Rekracja i samoobrona idzie w parze ze sportami walki, a że ludzi fascynuje walka od zarania dziejów to ten sport zarabia i to ogromne pieniądze. Dla przykładu: Floyd Mayweather za walkę z Pacmanem zarobił równowartość prawie miliarda PLN. Za 36min walki + 12min przerw między rundami. Tu wchodzą wielkie pieniądze tylko dlatego, że
@M1chalm: Przywołanie szermierki tutaj jest bezsensu, ponieważ jest bezkrawa i praktycznie bez kontuzyjna. Natomiast tym co pociaga ludzi w MMA to agresja i obite ryje. Czyli zwykły prymitywizm.
Co to za argument, że zarabia pieniądze? Czy to w jakiś spsób usprawiedliwia głupotę tej rozrywki? To, że coś robi kasę nie znaczy, że jest mądre. MMA jest dla patologii i jest celowana w tą publiczność. Popatrz się na retorykę reklam produktów i
@ugly0ne: ale ja doskonale znam środowisko i temat sztuk walki, sam trenuje od 10 lat, a nie uważam się za patusa ani kryminała. To tak samo jakbym ja mówił, że każdy programista to haker, a każdy rajdowiec to pirat drogowy. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. MMA, boks czy inna sztuka walki nie jest nawet w pierwszej dziesiątce najbardziej kontuzjogennnych i śmiertelnych sportów. Każdy, który uprawia jakiś sport liczy się z