Wpis z mikrobloga

Dobra, bo czas ucieka, a w sumie stoimy z niczym. Wybiera się ktoś w końcu do tego wesołego w Chorzowie? I jeżeli tak to ustalamy jakiś dzień? Teraz 10 września? Ja potem będę wolna 24 i 25 września, co do 11/17/18 nie mam pewności.
wołam zainteresowanych @kruko0: @bylejaka: @wielka_glowwa: @Saute: @MasterSoundBlaster: @arrent
i ponownie #bielskobiala #katowice jakby komuś umknęło.

poprzedni wpis: http://www.wykop.pl/wpis/19418957/kto-ze-slask-slaskiewykopparty-katowicewykopparty-/69187491/#comment-69187491
  • 54
@bylejaki: no mogę, tylko z mojej strony problem jest taki, że mogę się dostać max do centrum Katowic, a do Chorzowa dalej to już nie wiem jak.. chyba że ktoś mógłby mnie odebrać. Z mojej strony w razie czego niedziela też wchodzi w grę, nie wiem jak reszcie.
@matra: No to luz mozna na centrum kato sie zgadac a potem tramwajem, to blisko jest. Pogody nie sprswdzalem ale u mnie jest ladnie wiec chyba w chorzowie takze. Daj znac czym bys jechala do kato i o ktorej i czy reszta bezposrednio czy moga podjechac na centrum i by mieli miejsce w aucie.