Wpis z mikrobloga

Jak odbierałem wczoraj 4-letniego syna z przedszkola, jego ulubiona pani Madzia powiedziała tylko, że tego dnia rano przywitał ją soczystym klapsem w tyłek!

Udałem oburzenie i złość, młody musiał przeprosić Panią. Boże gdzie te dzieci się tego uczą ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zonabijealewolnobiega #heheszki
  • 59
  • Odpowiedz
@Haz3L:
Mam wrażenie że poniosła Cię lekka nadinterpretacja. Młody został odpowiednio wyprostowany, zachowanie ocenione surowo przez ojca, jednak co mi zostaje w tyle głowy to moje ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Myrcin-: uwierz lub nie ale większość różowych lubi raz na jakiś czas dostać klapsika, z moich obserwacji dobry klapsik jest jak komplement. Ale żeby to zrozumieć musiałbyś najpierw wyjąć kija z pewnego miejsca
  • Odpowiedz
@Myrcin-: Skrót myślowy. W sumie @blueray: dobrze to wyjaśnił.
Ojciec jakoś tam nauczył młodego, żeby pokazywał kobiecie, że mu się podoba - ja to odbieram tak, że dzięki temu młody nie będzie miał problemów w przyszłości, jak od małego będzie nauczony, żeby wychodził z inicjatywą (nie tylko jeśli chodzi o związki).
Co prawda młody pewnie zastosował coś co widział w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
kobieta dostanie klapsa w tyłek od obcego faceta

@Belmirka: Protestuje! Pani Madzia jest dla młodego tą jedyną, do której tuli się rano jak się nie wyśpi, której daje buziaka na do widzenia, w żadnym wypadku nie jest mu obca ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby klepnął obcą kobietę na ulicy to raczej nie byłbym taki zadowolony...
  • Odpowiedz
@Myrcin-: Mówiłam, #logikarozowychpaskow ;)

A na serio to sytuacja, że facet klepnie obcą babeczkę w tyłek nie zdarza się jakoś często - co by nie było to nie mamy społeczeństwa pełnego buraków i Polacy są naprawdę gentlemanami. Widzisz takie akcje na ulicy? Ja się chociażby we Wrocławiu z tym nie spotkałam.
Częściej facet zagwiżdże, albo próbuje normalnie zagadać (no chyba, że jest pijany, albo coś tam popróbuje na
  • Odpowiedz
Okej, czyli rozumiem, że kobieta dostając klapsa od osoby, która nie jest dla niej atrakcyjna odbiera to jako komplement? Szczerze wątpię.


@Myrcin-: Tak jest w istocie. Odbiór klapsa i to czy "przystoi" zależy od ogromu rzeczy, ale jeżeli mąż dyskretnie klepnie żonę po tyłku dając jej przy okazji do zrozumienia że mu się podoba i - mówiąc wprost - ma na nią ochotę, to tak jakbyś usłyszał od swojej lubej
  • Odpowiedz
@Myrcin-: uwierz lub nie ale większość różowych lubi raz na jakiś czas dostać klapsika, z moich obserwacji dobry klapsik jest jak komplement. Ale żeby to zrozumieć musiałbyś najpierw wyjąć kija z pewnego miejsca


@blueray: Sam jestem osobą, która trzyma tytanowy kij w dupie, ale muszę przyznać rację. Czasem konkretny klaps czyni cuda.
  • Odpowiedz
  • 74
@blueray:
@Belmirka: XDD dzieciak klepnal przedszkolanke w dupe bo dzieci robią różne dziwne rzeczy bez powodu a wy już wrozycie, ze będzie sobie świetnie radził z kobietami i w ogole xD
To tak jakbyscie mówili, ze będzie świetnym kucharzem bo dosypal przypraw jak mama gotowala zupe
  • Odpowiedz
@insejn: Dla rodzica każde ciekawe zachowanie dziecka to przyczynek do podobnych przemyśleń. Teraz się z tego śmiejesz, będziesz miał swoje - zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz