Wpis z mikrobloga

@Sandman: Hehhe, nie :D Z tego co widzę, to @Kiv ma Canona :P.
Mój kumpel dosyć długo czytał, analizował, kalkulował - ma do tego zdrowie i wybrał właśnie tego Genesisa Chro-Mo.
@uysy: Już gadaliśmy w innym wątku. Nie chce ściągać z zagranicy. Jak zobaczę to się gały zaświecą i będę musiał go mieć.
Jak upatrzę cel - to nie spocznę... ()
  • 0
@Sandman powodzenia w polowaniu - weź taki rower który Ci się bardziej podoba. Już mniejsza o drobne różnice w komponentach; niech cieszy oko :) generalnie zakup z evans cycles to żadna filozofia. Płacisz i w 7 dni jest u Ciebie kurier z rowerem, po przeglądzie zerowym. Zakładasz przednie koło i kierownicę i smigasz ;)
@Kiv: @IngloriousMartin: @uysy: Już wcześniej pisałem, podoba mi się ten Scott - http://www.scott.pl/produkt/236/1406/Rower-Speedster-CX-20-Disc/
I mogę go na miejscu znaleźć w cenie około 4k+. Kumpel jeżdzi na scotach, marka z tradycjami... Tylko że w tej cenie pewnie znalazbym lepszy konfig. Chociaż wszystko co trzeba to ma, carbo widelec, dorzucic spdki i będzie dobrze... (?)
No i to takie "od pierwszego wejrzenia", a to zawsze jest jakaś magia ( ͡°
@Sandman: Sztywność i tłumienie stali też robi swoje. No nie bede sie wpieprzać, pomogłem jak mogłem. Ważne, żebyś był zadowolony z zakupu i kręcił aż Ci dupa odpadnie! ;).