Wpis z mikrobloga

@konradk1: Czemu nie Adratica? (Szczerze pytam bo aktualnie się patrzę na zegarki w tym samym budżecie co OP tylko w trochę innym stylu i chcę się dowiedzieć(I aktualnie jestem zainteresowany Tissotem, Orientem( ͡° ͜ʖ ͡°), Seiko( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), Zepellinem))
  • Odpowiedz
@Carotas: Bo to taki niedorobiony naśladowca Atlantica. Mam jakąś wewnętrzną i subiektywną niechęć do tej firmy, poza tym ta czcionka z której korzystają i zegarek, który przedstawiłeś... nie.
  • Odpowiedz
@konradk1: To ja tylko dodam, że osobiście też Adriatica kojarzy mi się z totalnym badziewiem. Może dlatego, że w salonowych gablotach zawsze okupuje miejsce obok Casio, DW itd... Nie wiem. W każdym razie faktycznie jest coś cygańskiego w tej czcionce
  • Odpowiedz
@crazyfigo: xD
I zawsze to oburzenie "Szukasz Lorusa albo Festiny, ale nie chcesz Casio, ani Seiko?!?!?"
Tak #!$%@?, bo są szpetne, a te same mechanizmy znajdę w dużo ładniejszych zegarkach xD
  • Odpowiedz
  • 1
@konradk1 @crazyfigo doedukujcie sie trochę bo nazywanie totalnym badziewiem firmy z ponad 160 letnia historia, należącej do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego świadczy o Waszej ignorancji. A same zegarki wykonane są na wysokim poziomie i w tej półce cenowej na pewno jest to propozycja warta rozważenia.
@zawadzio Z przedstawionej trójki najlepiej prezentuje się Vostok. Adriatica - niespecjalna wizualnie, Festina też bardzo przeciętna.
  • Odpowiedz
@arusm: Znamy historię Adriatiki. Zegarki z XX wieku są naprawdę bardzo ładne, ale obecne modele idą zwyczajnie w tandetę. Nie wszystkie, ale moim zdaniem zdecydowana wiekszość.
  • Odpowiedz