Wpis z mikrobloga

Wy się chwalicie chinolami z brzuchem, to ja mam coś dla Was. Majfrendy wysłały mi taki oto tekst, że modlą się za mnie, czy ja mam się modlić za nich. I generalnie to mnie kochają i proszą, aby nie wnosić dispute. Z jednej strony, dla nas śmieszne, ale im pewnie do śmiechu nie jest.

#aliexpress #chinskiecuda #cebuladeals
Prox - Wy się chwalicie chinolami z brzuchem, to ja mam coś dla Was. Majfrendy wysłał...

źródło: comment_HbglxdHmYnbKTeT70CoZriPg9bMAoM15.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prox: Nie daj sie im. Oni tylko sprawdzaja co moze im ujsc na sucho. Biznes to biznes, zadaj pelnego zwrotu kasy i wystaw negatywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla wszystkich, którzy próbują odkryć Amerykę: tak, ja to dostałem. Taki ze mnie cwaniak i chojrak, że nazwiska nie zakrywam :)
  • Odpowiedz
@Heisenberk: Odpowiednik sporu na Allegro, z tym, że o wiele częściej na korzyść kupującego i niekorzyść sprzedawcy. Przykład: zamawiałem ostatnio baterię do Redmi 1S, niby oryginał (nie najtańsza), a ma problemy ze skokowymi spadkami, np. z 95% nagle spada na 75% i tak siedzi 2h. Napisałem dispute i nawet nic nie chcieli, prócz zdjęcia porównawczego z oryginałem (prawie identyk). Stwierdzono, że przekłamana pojemność. Mam dwie baterie, chińczyk stracił hajs, ja
  • Odpowiedz