Wpis z mikrobloga

#wanderlust

I ja zostałem szczęśliwym posiadaczem kartki od @Dwadziescia_jeden wysłanej z Tonga, która przybyła do mnie z... Krakowa! (ʘʘ) W kopercie z kartką wyjaśniającą że ktoś, gdzieś na poczcie uznał pierwszą cyfrę kodu za 3 i zawędrowała nie tam gdzie trzeba. Przesyłka bez nadawcy z parafką jako podpisem, także nie dane mi było poznać, kto był tak uprzejmy i przesłał ją do mnie,

Drogi Mirku ogromne dzięki za kartkę, nieumyślnie znaczek pocztowy dobrałeś idealnie, bo interesuję się IIWŚ! ʕʔ Dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w czasie twej niesamowitej podróży!
Pobierz efceka - #wanderlust

I ja zostałem szczęśliwym posiadaczem kartki od @Dwadziescia_...
źródło: comment_1fJuSTJoCKZdjif8t0ZNSdJwCan7jrFJ.jpg
  • 18
@efceka: @worldmaster: haha, super historia :D Cieszę się że doszła po takich perturbacjach :)

W podstawówce miałem oficjalnie stwierdzony rodzaj dysmózgowia objawiający się okropnym graficznie pismem (za to całkiem dobrą ortografię i budowanie zdań wielokrotnie złożonych). Jeden Mirek napisał mi dyplomatycznie w podziękowaniach, że dodatkową atrakcją kartek jest rozszyfrowywanie pojedynczych słów :) Teraz zaczynam się zastanawiać czy aby nie było to przyczyną zagubienia niektórych wcześniejszych kartek...

Za to kiedyś mój
@Marcinowy: No przecież to moja fota którą wrzuciłem we wpisie do którego link podałem, znaczek jest na zdjęciu w komentarzu i jakoś też się zgadza. Zawsze mogę jeszcze raz zdjęcie tej samej kartki na tym samym biurku, jak tu się nie #!$%@?ć ?