Wpis z mikrobloga

  • 2
Dlatego Rookie bez punktów. Motywacją Rookie powinna być możliwość pojechania w wyższej klasie gdzie zdobędziesz punkty.

Czyli wyścig rookies o marchewkę? To po co w ogóle się ścigać w rookies? Po co w ogóle robić ten drugi wyścig?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: 2 pkt jak najbardziej ok.
Pytanie bardziej techniczne - będą dwa wyścigi równolegle, kto będzie zarządzał serwerem, na przykład w przypadku konieczności restartu tu i tu? Sam się raczej nie rozdwoisz. Chyba, że ten problem był już poruszany i nie ma problemu?
  • Odpowiedz
@TheSznikers prawa lepsza. Co do punktow, to dobrze jak sa za jakiekolwiek miejsca bo to mortywuje do ukonczenia wyscigu. Dorzucilbym 1pkt w rookie dla kazdego ktory dojedzie wyscig tam od 10 msca w doł
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Jeszcze kilka ogólnych uwag ode mnie:

- Rookie mają obowiązek wykręcenia minimum 15 okrążeń, ale przy Pro nie ma minimum? To chyba przeoczenie, bo co jeśli godzinę przed końcem prequali miałem 3 okrążenia i byłem pewny Pro, a w tym czasie ktoś mnie zepchnął do Rookie?

- może dodać jakiś limit na restarty? Na przykład tylko jeden albo
  • Odpowiedz
@Plupi: @manix93: od pierwszej rozmowy o nadprogramowej liczbie startujacych byla mowa o punktowaniu wszystkich lub wiekszosci startujacych na obu serwerach rownolegle, wlasnie po to, zeby nie lapiacy sie na serwer1 mieli motywacje do scigania i mozliwosc utrzymywania sie w bliskiej odleglosci w klasyfikacji generalnej. Srodek i tyl stawki to beda ciagle roszady, zaleznie od toru, ale bedzie dalej szansa na nawiazanie rywalizacji.
#!$%@? wyscig, stracisz duzo punktow, trudno.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: A ja mam pytanie jak planujesz rozwiazac zapis w regulaminie o wejsciu do wyscigu PRO tylko 23 np. gdy dany tor ma mniej pitów? Analogiczna sytuacja gdy na danym torze moje chac wiecej osob bo ma wiecej pitow. Np. Norisring 22 boxy, Paul Ricard WTCC - 36, Hockenheimring - 27, Magione - 18, Tor Poznań - 40, Zandvoort - 18. Wszystkei te tory znajduja sie w dalszej czesci kalendarza.
  • Odpowiedz