Wpis z mikrobloga

Tak się czułem patrząc jak Kazachowie przechodzą naszą obronę i jak Milik wykorzystuje kolejne setki. Dobrze że to się stało akurat w tym pierwszym meczu i ten kubeł zimnej wody na mordę nas obudził. Nie ma Pazdaninhio jeden mecz i się robi dziurawo. Milik jak zaklęty bez zmian. Ciekawe ile wynosi cierpliwość Nawałki. Jest młody to fakt, ale w Napoli potrafił strzelić. Wyobraźmy sobie sytuację gdy chodzi o awans i marnujemy takie okazje.
#reprezentacja #polska #mecz #pilkanozna
Pobierz Obywatel_Kondominium - Tak się czułem patrząc jak Kazachowie przechodzą naszą obronę ...
źródło: comment_1xrd150xQgatzQHWzlSNJtgYmNsOuPFi.jpg
  • 4
Wyobraźmy sobie sytuację gdy chodzi o awans

Dobrze że to się stało akurat w tym pierwszym meczu


@Obywatel_Kondominium: To jest właśnie to #!$%@?, typowo Polskie, podejście. #!$%@? tam, dopiero pierwszy mecz, jak będziemy grać o awans, to będzie inaczej. Właśnie ten mecz był na wagę awansu bo jak nie ogrywasz ogórów z własnej grupy to margines błędu na resztę eliminacji spada do zera i potem ewentualny remis z Danią czy Rumunią
@PlayTheGame: Zależy jak na to spojrzeć. Żeby była jasność - nie ma co usprawiedliwiać naszych piłkarzy, bo zremisowaliśmy wygrany mecz i to tyle w tym temacie. Jednak ja wolę dostać na początku plaskacza i wprowadzić konieczne zmiany w grze/składzie jak potem wychodzić na pewniaka na ostatnie dwa mecze, przerżnąć/zremisować i jak to często bywają jakieś jaja, drużyna z drugiego/trzeciego miejsca nagle robi sensację i wchodzi z przewagą punkta. Oczywiście w naszej