Wpis z mikrobloga

Któregoś popołudnia przyglądając się mapie-zdrapce zawieszonej na ścianie stwierdziłam: ,,Muszę zdrapać Bałkany!". Jak powiedziałam, tak zrobiłam! Zapakowałam plecak, namiot, zatankowałam samochód i wyruszyłam. Cóż to była za podróż (ʘʘ) 5500km, 3 tygodnie, 11 krajów! A na zdjęciu ja, śmieszek zawadiaka, największy miłośnik mostów i osiołków - siedzę sobie zaraz po przekroczeniu granicy Montenegro.

Jeśli więc interesuje kogoś fotorelacja i porady związane z podróżą po Bałkanach, dajcie znać - a wrócę do was za jakiś czas z większym wpisem. W podróży stawiałam przede wszystkim na brak tłumów (nie ma nic lepszego, niż puste, rajskie plaże!) i możliwie darmowe noclegi (namiot/samochód z widokiem na morze), więc zapisywałam z GPS-em odkryte miejsca, w których jest to możliwe i do których na pewno wrócę. Z pewnością przyda się to niejednemu podróżnikowi! (ʘʘ)

A póki co przeglądałam zdjęcia, piłam kawę i nie mogłam się nadziwić, że tak szybko minęła mi ta podróż.... więc wyruszam na północ w poniedziałek. ( )

#podroze #podrozujzwykopem #thegirlcontent #balkany #czarnogora
T.....l - Któregoś popołudnia przyglądając się mapie-zdrapce zawieszonej na ścianie s...

źródło: comment_94i938guSfMbeo3q9uP2QIeseaxArAvo.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@TheGirl: takie spontaniczne podróże samochodem to jeden z powodów, dla jakich marzę i dążę do znalezienia pracy zdalnej.
pracujesz zdalnie, załatwiasz to urlopem, czy jak to u Ciebie działa?
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: ,,To te osły na drogach wgniotły, nie ja" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Theia: Skończyłam studia, zmieniłam kraj i pracowałam przez miesiąc w wakacje, żeby zarobić na podróż. Aktualnie staram się zorganizować w nowym miejscu z nowym językiem, aplikuję na doktorat i pracę na uniwerku. Wcześniej podróżowałam w czasie roku akademickiego.
@Bydle: O, motocyklem, bajka! Po drodze spotkałam wielu podróżników na dwóch kołach, świetna sprawa.
  • Odpowiedz
@TheGirl: aż dziwne, że jeszcze nie znaleźli się prawdziwi znawcy motoryzacji z tekstami typu: "hehe Fordem w Europę? hehe żaden komfort hehe że dojechał hehe bo passatem to..."
Podziwiam, też mi się marzy taka podróż :)
  • Odpowiedz
@buking: Dzięki cumplu! (ʘʘ)
@zoowithoutanimals: A nie zapeszaj, bo jeszcze nic straconego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sprawdził się świetnie, zero problemów, wydostał nas nawet z albańskiej wioski z dziurami wielkości koła. (ʘʘ) W Laponii byłam transporterem, Szwecję zjeździłam małą Toyotą Aygo. To i Bałkany Fordem nie straszne. (ʘʘ)
  • Odpowiedz