Wpis z mikrobloga

Przemysł pogardy w praktyce.


@rzep: Jejku, jejku. Wielkie oburzenie, że podłe metody stosowane wobec oponentów obróciły się w drugą stronę. Jak mi przykro.

Najpierw cała scena polityczna została zniszczona przez różnego rodzaju agentury operacyjne czy inne agentury wpływu przez obniżanie poziomu i kanaliowanie dyskusji w pyskówkach... a teraz wielkie oburzenie hipokrytów. Prawie jak masz komunistów, esbeków, i innych zomowców w marszu KOD w obronie demokracji. ( ͡° ͜ʖ ͡
Jejku, jejku. Wielkie oburzenie, że podłe metody stosowane wobec oponentów obróciły się w drugą stronę. Jak mi przykro.


@MiKeyCo: Oponentów? To PiS rozpoczął to w Polsce - dzięki własnym mediom, których właścicielami są politycy PiSu.
Jejku, jejku. Wielkie oburzenie, że podłe metody stosowane wobec oponentów obróciły się w drugą stronę. Jak mi przykro.


@MiKeyCo: No to czekam, aż będziesz nazywał wpolityce mediami głównego ścieku a twoi koledzy strzelą parę obrazków, gdzie zamiast Michnika i Lisa będą Karnowscy. Bądź konsekwentny, a nie jak chorągiewka na wietrze. Miej Honor, bo jesteś Polakiem.
@Pawu1on: Na razie Karnowscy nie mieli komunistycznych przodków, którzy ich ustawili. Mam wiele do zarzucenia Karnowskim... ale przynajmniej swoje kariery i media zbudowali sami. A nie dzięki tatusiom czy dziadziusiom z kom-partii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PiS rozpoczął to w Polsce - dzięki własnym mediom, których właścicielami są politycy PiSu.


@rzep: Rozumiem, że byłeś w hibernacji przez ostatnie 11 lat albo jesteś po prostu mało spostrzegawczy,