Wpis z mikrobloga

Mecz z Kazachstanem nie zapowiada się jakoś arcyciekawie, dlatego zagramy w... Piłkarskie Bingo! A przy okazji zrobimy sobie konkurs, który doda trochę emocji ;)

1. Wchodzimy na http://szaloneliczby.pl/bingo/
2. Wybieramy kategorię "Kazachstan-Polska".
3. Generujemy bingo (każdy wylosuje unikatowe hasła oraz ich układ).
4. Robimy screena lub drukujemy to co nam się wyświetli (razem z numerem ID).

Zasad bingo chyba wyjaśniać nie trzeba, więc ustalmy nagrody :)
1. Jak ktoś trafi Bingo to wkleja tutaj zdjęcie/screena (tak aby było widać numer ID). Wśród osób, które trafią linię wybiorę zwycięzcę, który otrzyma ode mnie kubek Szalonych Liczb z grafiką #jaronski. Jak wybiorę zwycięzcę? Powiedzmy, że zadecyduje suma cyfr ID - kto będzie miał najmniejszą sumę cyfr ten wygra. W przypadku remisu będzie decydować numer ID - im mniejszy tym lepiej. Oczywiście liczą się tylko te losy, które zostaną wygenerowane do rozpoczęcia meczu i każdy może zgłosić tylko jeden kupon ;)
2. Gramy o kubek dla @Felonious_Gru - jeśli jesteście zgraną wykopową drużyną i 11 osób trafi bingo (potwierdzając to screenem/zdjęciem pod tym wpisem) to kubek otrzyma także Felonious ;)

Jestem ciekaw Waszych reakcji na taki konkurs. Jeśli się Wam podoba i chcecie by w przyszłości takie bingo się pojawiało częściej to dajcie znać za pomocą plusów (przy okazji zwiększycie szansę dla Feloniusa na kubek) ;)

PS. Jak macie jakieś fajne pomysły na nowe zdarzenia do bingo to śmiało piszcie, mogę je w trakcie dnia dodać.

#szaloneliczby #konkurs #glupiewykopowezabawy #grybezpradu
SzaloneLiczby - Mecz z Kazachstanem nie zapowiada się jakoś arcyciekawie, dlatego zag...

źródło: comment_nCSmhiLx4JcO3JuiO3NDuCn1TLEPB88C.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz