Wpis z mikrobloga

Kto chce być wołany do następnych typów plusuje.


Puchar Narodów Afryki:

Malawi vs Swaziland typ: 1 @1.9
Mali vs Benin typ: 1 @2.1

Szkocja- League Challenge Cup:

Ayr vs Airdrieonians typ: 1 @1.85

Nigeria- Premier League:

Lobi Stars FC vs Enyimba typ: 1 @1.4

Europa- Kwalifikacje MŚ:

Litwa vs Słowenia typ: 2 @2

Portugalia- Segunda Liga:

Guimaraes B vs Leixoes typ: 1 @2.3

Hiszpania- Segunda:

Real Zaragoza vs Huesca typ: 1 @1.9

Argentyna- Nacional B:

Boca Unidos vs Ferro Carril Oeste typ: 1 @1.9
#cubicbet
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cubic: widziałem tamtą dyskusję i koleś mówił że typ na gospodarzy po tym kursie nie jest opłacalny bo drużyny wyrównane i że bardziej by szukał niespodzianki po większym kursie. Koniec końców chyba był remis w tamtym meczu, więc jednak typ Ci nie wszedł. Ktoś ci normalnie napisał że się z tobą nie zgadza, bez bluzgów jakoś to uargumentował a Ty się spinasz nie wiadomo o co. Przeczytaj i olej, to
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: Ale ja nigdzie nie napisałem że w jakikolwiek sposób mnie obraził, pisał że nie zna profesjonalistów którzy grają 4 mecze na jednym kuponie, a ja tylko odpowiadam że nigdy się za profesjonalistę nie podawałem. Nie rozumiem w ogóle o co Ci chodzi teraz, naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: oczywiście, że to sugestia i jako taka trzeba odbpierac typy @Cubic.
Widze to tak, mirek wskazuje droge a czy ktos nia pójdzie to jego sprawa.
I odpowiedzialność.

Mnie jego sugestie pasuja, zwłaszcza, że mam zysk ( )
  • Odpowiedz
@Cubic: nie wiem w ogole po co sie komus tlumaczysz. rzucasz typy - nie wiem jak z ich trafnoscia bo nie gram prawie wcale, a ludzie sie rzucaja, ze nie tak podajesz, nie takie kursy itp. ignoruj takich zjebow, bo szkoda nerwow.
  • Odpowiedz
@Cubic: Dzięki Mireczku dobre kursy. Postawiłem w parach. I + za ligi wypisane bo nic się nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo poszło na Polaczków i Islandie
  • Odpowiedz
@twarogowy: Jak się nie znasz to lepiej się w to nie bawić. I nie piszę tego złośliwie bo pewnie zaraz się znajdzie ktoś kto mi to zarzuci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cubic: Nie sądzę. Dostałeś piękne argumenty na temat value beta i jego opłacalności. Koleś już tutaj miał rację nawet gdyby ci to weszło. Na dodatek u------ś na tym meczu, co potęguje fakt, że racji nie miałeś i jeszcze go tutaj ciśniesz sarkastycznie. Słabe to.
  • Odpowiedz
Nie mogę pojąć czemu tu panuje taka spina zamiast dyskusji :D Jeśli ktoś uważa, że Cubic typował błędnie to niech napisze argumenty. Jeśli Ty, Cubic, nie chcesz dyskutować o słuszności typów, to po prostu rób swoje i wrzucaj bety, i tak pewnie duża ilość osób jest Ci wdzięczna :P Wszystko zweryfikuje czas i tak :P
  • Odpowiedz