Wpis z mikrobloga

@BigSW: O czym Ty do mnie mówisz? Nawet nie wiem co to, ale jeśli masz na myśli jakieś pedalskie spodnie typu rurki to sobie daruj... Facet to ma być facet, a nie cipka w jajogniotach, albo spodniach, w których wygląda jakby się zesrał. Luźne spodnie? Jasne, ale na całej długości, nie do kolan a dalej rureczki.
@losowy_nick: najpierw dowiedzieliśmy się że są tylko dwa typy ubiorów, potem że spodnie z #!$%@?ą ilością miejsca w kroku nie uciskają kroku, zaiste dzień wiedzy XDDD Ale serio, już to heterosexual wygląda lepiej od tych spodni, chyba że masz uda zrobione od rowerka, może wówczas przestrzeń na uda jest potrzebna XD
@BigSW: To nie tak, po prostu faceci nie mają tak zajebistych nóg czy tyłka żeby oglądać ich w obcisłych spodniach... Oh, wait, w zasadzie to tak! Ubiór ma podkreślać nasze atuty, po to kobiety noszą sukienki! Jak ktoś tego nie rozumie to ja nie mam pytań. Ubiór wyraża nasz styl. Co mam sobie niby pomyśleć o kimś kto ubiera damskie ciuszki? No że jest mało męski. Całe szczęście są faceci ubierający