Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski

Pytanie do dziewczyn. Czy BARDZO przeszkadzałoby wam jeśli wasz facet miałby koleżankę z którą spotykałby się na piwo, czasem na imprezę? Ogólnie fajnie by się ze sobą bawili bo mają podobne temperamenty. Jednocześnie bardzo by o was dbał.

Otóż mam wspaniałą dziewczynę. Dobrze się dogadujemy. Jest taka o jakiej zawsze marzyłem - mądra i inteligentna. Jednak brakuje mi w niej rozrywkowości. Spontanicznego wyjścia na piwo do parku o 3 w nocy itp. Po prostu chciałbym być zaspokojony na każdej płaszczyźnie. Moja kobieta dbała by o mnie i była moją kobietą zaś ta koleżanka jedynie zapełniała by przestrzeń dopasowania temperamentu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? ludzie, jak wam coś nie pasuje to rozmawiajcie, a nie jesteście stulejami. Równie dobrze możesz napisać "mam chcicę, mojej kobiecie się nie chce, ale gotuje, sprząta i prasuje, więc chcę sobie znaleźć koleżankę, która zapełniała by przestrzeń dopasowania temperamentu" - no to są jakieś żarty XD rozmawiajcie, dostosujcie się, a jeśli to jest coś, czego nie potraficie zmienić i nie wytrzymasz przez to to arrivederci.
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś pewien, ze Tobie by nie przeszkadzało gdyby Twoja idealna kobieta latała z kolegą na imprezki? Gdyby mój niebieski za często spotykałby się z koleżanką bo są 'dopasowani temperamentem' to podobnie jak koleżanka wyżej - przestałby być moim niebieskim xD Nie widzę nic złego żeby czasem iść na piwo z koleżanką, ale żeby cały czas to średnio. Ogarnij dupe i wybierz, albo aktualna kobieta albo koleżanka. Widziałeś co brałeś i
RudyHultaj: Co prawda to trochę inna sytuacja, ale ja mam przyjaciółkę z którą raz na parę tygodni/miesięcy wychodzę pogadać przy piwie. Spotykamy się wtedy we 2, ale relacje między nami są czysto koleżeńskie i nic "złego" się nie dzieje. Moja dziewczyna czuje w związku z tym pewien dyskomfort (rozmawialiśmy o tym), ale nie robi problemów. Ja za to nie daję jej dodatkowych powodów do zazdrości i ogólnie staram się jej mówić