Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100 genialne w swojej prostocie. Zamiast budować model, zamiast renderowac w 3D, po prostu ubrali murzyna w zielony kaftan i potem wycięli keylightem na szybkości xD

Szacunek dla ludzi, mających takie pomysły. Można być zarabistym grafikiem-technikiem-designerem i znać milion aplikacji do postfx, ale to właśnie takie pomysły robią robotę.
  • Odpowiedz
@XineX: @radd00: NdGT jest niestety mentalnym czternastolatkiem którego życiową pasją jest pokazywanie wszystkim jaki jest mądry i jak oni się mylą i jak cała ludzkość nie ma racji (np. autystycznie intetpretując niedosłowne sformułowania), ale to nic, bo on, Czarny Pan Naukowiec, jest ze swoim intelektem i wspaniałą niepowstrzymaną siłą Nauki żeby wytknąć im błędy! taki odpowiednik gimnazjalisty który przeczytał pół artykułu o czarnych dziurach na wiki i kazdego napotkanego księdza
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: troche sie zgadzam, marny popularyzator nauki, cosmos z nim jest spoko(ale ten program to zdecydowanie nie tylko i wylacznie jego zasluga), ale to nie jest i nie bedzie nigdy drugi carl sagan
  • Odpowiedz
@goltus ja tak na niego nie patrzę - być może nie widziałem materiałów potwierdzających Twoje obserwacje - ale jako popularyzator nauki 8/10 (Sagan 10/10). NdGT ma świetną gadanę i nawet jeśli gdzieś się myli, to zasieje to ziarenko ciekawości, które każe dążyć do poprawnej odpowiedzi. U mnie tak to zadziałało.
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Zapomniałeś dodać też, że pół internetu jara się nim, bo on to taki "wyluzowany naukowiec". Połowa tych ludzi pewnie nie zna żadnego jego naukowego dokonania. Podobnie jest ze Stephenem Hawkingiem. Wszyscy jarają się nim i uważają za najmądrzejszego człowieka świata, ale tak naprawdę mają jego naukowy dorobek w dupie i jarają się nim bo jeździ na wózku i gada jak robot. Gdyby był pełnosprawny to wszyscy by go olewali i
  • Odpowiedz